Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakult nálatok az extra...

Hogy alakult nálatok az extra kis korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 8 hónapos babám, és lehet érkezik a kistesó. Meg nem biztos, ugyan félek is tőle, de vágyom újra egy pici aprósagra. Hogy alakult nálatok ez? Ha be kellett menni a kórházba? Vagy ha éjjel volt valami veletek? A nagy baj az, hogy nagyon anyatejes.. Hozzataplalas nehezen megy, nem eszik meg adagokat csak csipeget és ugyan a tandem szoptatástól nem zarkozom el azért félek... Hogy fogja viselni, hogy nem vagyok itt vagy ha hirtelen nem kap cicit. Hogy lehet ezt jól alakítani, hogy ne sérüljön? Köszönöm a tanácsokat!
2019. okt. 11. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év a korkülönbség, a picik ikrek, egy hónapot voltam korhszban amikor születtek. Utána s nagyfiam haragudott rám sokáig, nehéz volt visszaszerezni a bizalmat.


Sokszor nagyon nehéz, de bízom benne, hogy pár év múlva szuper lesz. A kicsik ma fel évesek, már lehet velük jatszani, azt nagyon élvezi a nagyobb.


Sokszor szeretne baba lenni ő is :) ilyenkor bufiztetni kell, ringatni, próbáljuk inkább öt előtérbe helyezni

2019. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A fiam is sokat cicizett, mikor teherbe estem a tesóval. Olyan 3 hónapos terhes lehettem mikor egyik napról a másikra elfogadta a nagy a mennyiséget. Rá két hónapra már csak alváshoz kellett a cici. Majd rá még egy hónapra ahhoz sem. Mondjuk most másfél éves
2019. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

13 hónap különsbéggel született a 2 nagy. Nekünk ez nagyon bejött, nem éreztük nehéznek az elejét. Kúszástól ülésig volt picit többfelé szakadós a buli, de akkor sem kellett azért belehalni. Szépen összehangoltuk a napirendet 2-3 hét alatt, még én is tudtam pihenni 2-3 órát ebéd után. 😊


A 3-4. gyerkőc 2,5 év után született, ők is másfél éven belül. Szeretjük, hogy kicsi a korkülönbség köztük, és ők is.


A két nagy tandem szopizott pár hónapig, a kicsik nem, ott 1 év körül abbahagyta a nagyobb. A kórházi napok után 1-2 nap durci volt a nagyoktól, aztán visszaállt a bizalom. 😊 Csoda lesz, hidd el!

2019. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
8 hónapos mellett hogy lehet "pici apróságra" vágyni? Még a 8 hós is pici...
2019. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked mi közöd van hozzá utolsó? Szovegertelmezes meg nulla, ahogy a hozzaszolasod is, ugyanis nagyon nem megy a kérdésre való valaszadas.
2019. okt. 11. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Huha, ilyen türelemmel és stílussal jól fel kell kötni a nadrágot.


toptip: a második után fordítsatok kicsit nagyobb hangsúlyt a védekezésre, és akkor nem fog fél év múlva ismét meglepi érni!!:)

2019. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát talán aki jobban tudja nálam mit szeretnék arra ugyan te nem lennél kiakadva? Annyira szeretem ezeket a gyakori megmondokat, mert ők aztán jobban tudják a kérdezőnel, hogy mit szeretne.

Vedekezesi tanácsokat meg köszönöm, végképp nem kértem, plane nem egy ilyen embertől, aki egy kérdésre se tud válaszolni csupán a saját fejecskejeben létrejött téves gondolatokat hajtani.

2019. okt. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!