Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek Horvátországba...

Elmennétek Horvátországba nyaralni 1 éves babával? A párom ma vetette fel, s csak pár napról van szó. Szívesen mennék, de mi lesz ha ott betegszik meg a bab? Hová fordulok segítségért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vigyetek házipatikát egyébként meg sok a magyar csak van egy orvos.

én már is csomagolnék ha mehetnénk ...

2010. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek biztosítás és akkor a helyi rendelőbe vagy korházba. (ne adj Isten) Egyébként meg vigyél gyógyszereket --- lézcsillapító, köhögésre stb.(a dokit onnan is fel tudod hívvni ha nagyon nag yba lenne és megmondja mit tegyél) Ha nagyobb baja lenne, órákon belül itthon lehettek. Menjetek az északi részekre, mi is oda megyünk, 5 az óra az út. Mindezek mellett pedig próbálj meg ne úgy hozzáállni, hogy baj lesz, mert ezzel az erővel soha sehova nem fogsz elmenni.
2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elfelejtettem írni, hogy mi is megyünk augusztusban, akkor lesz 8 hónapos a babánk.
2010. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elmennek. Orvos, ugyelet, korhaz ott is van, ha gond lenne. De miert lenne? Vidd az alap gyogyszereket magaddal, biztos ami biztos. A fiam 6 honapos volt, amikor eloszor mentunk nyaralni. Eszembe sem jutott, hogy otthon uljunk a 35fokban a tengerpart helyett.
2010. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk aug.végén és akkor lesz 9 hós a kiscsaj!Kössetek utasbiztosítást és akkor ugy tudom ingyen vállal az orvos ott is!
2010. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerősömék 4 hóssal mennek szintén Horvátba! Sztem nyugodtan mehetsz! Bár én is mehetnék:)) , de még nincs 3 hós sem a Csöppöm, úgyhogy idén kimarad a nyaralás:(, majd jövőre!:)
2010. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi Törökországba megyünk a 9 hós fiammal. Nagyfiammal is ennyi idősen mentünk először, semmi gond nem lesz, ne aggódj. A legfontosabb, panadol vagy nurofen baby szirup és a lázkúp. Ezeket mindenképp tedd be a csomagba, vészhelyzet esetére, ha pedig netán beteg lesz, ügyelet. De nem érdemes ezen aggódni egész nyaralás alatt, imádni fogja a picur:)
2010. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kedden jöttünk haza Görögörszágból.1 hetet voltunk s autóval mentünk.15 óra volt.Oda felé nagyon jól bírta a pici,de visszafelé már kevésbé.7 hónapos a kisfiam.

Mindenféle gyógyszert hűtőtáskába elvittem,de szerencsére nem volt rá szükség.Szerintem nyugodtan elmehettek!


Jó nyaralást!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam!

Lázkúp,Nurofen,orrcsepp s természetesen lázmérő.Ezek a legfontosabbak!

2010. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm nektek!El fogunk menni,meggyőztetek.Esetleg megírnád nekem kedves anyuka hogy hová mentek a babával?mert még pontos uticél nincs,autóval megyünk,s nagyon hálás lennék a tanácsodért,esetleg bővebb információért,akár szállás ügyben is.

előre is köszönöm!!!!

2010. júl. 16. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!