Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok milyen volt a növekedé...

Nálatok milyen volt a növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Mire beállt a 3 hetes babámnak az étkezése múlthét óta észrevettem hogy néhány étkezés él fél órán belül úja szopni akart. A napirend nem igazán borult fel maximum egy órával vagy egy fél órával később evett. Egyébként igény szerint kezdtem el szoptatni és magától állt be a 3-4-5 órás szopizásra

2019. okt. 16. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a növekedési ugrás úgy volt, hogy szinte egész nap szoptattam. A 3 és a 6 hetes körüli időszak volt ilyen. Későbbiek során már nem volt ilyen, szépen beállította magának
2019. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En csal annyiban vettem eszre hogy tobbet volt ebren es egy eves soran sokkal tobbet evett mint szokott. Mondjuk 120 mili helyett 180. De alkalombannnem volt tobb
2019. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte egész nap szoptattam. Wc-re alig tudtam menni, mert ahogy levettem már ordított.
2019. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!