Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is utálja a járókát?

Más gyereke is utálja a járókát?

Figyelt kérdés

Kisfiam úgy 6-7 hós koráig fogadta el.

Szóval szinte alig használta. Mióta mászik azóta teljesen kivan ha már a közelébe viszem. 2 hete áll, azóta még rosszabb a helyzet. Csak feláll es kiabal nekem, azt akarja hogy vegyem ki.


2019. okt. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen nagyon utálta. Néhány hónap próbálkozás után eladtam 🤷‍♀️
2019. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

5-6 hósig szerette, utána nem

Maradt meg benne

Kivettem 3 rácssot, játékokat tettünk bele

Azért bement, kijött

2019. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi hogy írtatok! Màr azt hittem ufó a gyerekem.. mert anyukám és anyósom szerint mi szó nélkül el voltunk benne..az én gyerekem meg pont mint a tiétek kb :) megnyugtató. Mi jelenleg térelválasztónak használjuk. Akkor teszem be a babát ha nagyon muszáj. Kulonben addig kiabal mig ki nem veszem🙄
2019. okt. 17. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Mert a babád okos, és tudja, hogy a járóka káros, onnantól gátja a szabad mozgásnak és a mozgásfejlődésnek, ahogy forogni tud (www.hordozo.hu - Mozgásfejlődés cikkek).

Néha nyilván muszáj letenni vhová, ahol korlátozva van, de minél kevesebbet.

2019. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg játéktárolónak használjuk😃. Sokkal jobban szeret a szőnyegen "csatangolni".

Nagy tér,szabad mozgás öröme. Néha beteszem,kb.10 percig el is van benne.

Olyankor jó,ha ki kell szaladnom valamiért az udvarra,csengetnek,meg ilyesmi.

6 hónapos a baba.

2019. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!