Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nincs el magaban, mit...

Miert nincs el magaban, mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
3,5 hos a babam es bakker barhol van, adamo hinta, mamaroo, jatszoszonyeg, habszivacs puzzle szonyeg, a karomban, ha melle fekszek a szonyegen, a kisagyba.... SEHOL nincs el 5 percnel tobbet meg akkor se ott vagyok vele vagy az olemben van. Nyuglodik sir pedig nem hasfajos v ilyesmi egyszeruen csak nem koti le semmi tobb ideig. Sokszor ugy latom, h almos, es ha aludna egy nagyot utana jo lenne, de egyszeruen nem alszik el csak ha ringatom (akkor se mindig) es ha letennem mikor teljesen kidol a karomban akkor dirr felebred egybol. Vagy ha le tudom tenni es ugy latom h total komaban van akkor is 10 perc utam felebred el se hiszem azt hiszem 1-2 orat tuti alszik ugy ki van utve. De nem...mit csinalok rosszul?!?! Nem lerazni akarom tenyleg de mondom az se jo neki ha mellefekszem jatszom vele olemn van... mindent kirpobalok melege van e fazik e tiszta peleus ehes e szomjas e stb stb... 🤷🏼‍♀️

2019. okt. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagyobb tesó, altasd a mellkasodon. Ott nyugldt lesz, kipiheni magát. 😊
2019. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy kérdés nem elég egy napra?

Ez egy ilyen időszak. Ha teged akar, kösd magadra aztan csinalhatod a dolgod ugyanugy.

2019. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert 3,5 hónapos. Pont.

Majd 4-5 éves kortól reális elvárnod, hogy nélküled is ellegyen.

Persze, persze, van akinek már hamarabb képes rá, de csak ovi végére kell minden kisgyereknek eljutnia eddig ;)

2019. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es eloszor nem tudtam mire gondolsz de most latom h pont elottem van egy eleg hasonlo kerdes. Nem en voltam hutsd le magad😉 nem vagyok hulye.


Vissza a temahoz: csak az a fura nekem, h tenyleg masok babaja tok jol elvan ennyi idosen. Terhesen atmentem baratnomhoz akinek pont ekkora volt akkor a babaja, 1 orat elvolt a jatszoszonyegen majd fel orat hason aztan elfaradt akkor aludt egyet utana meg fel oraig nezegette a sajat kezet. Nahat az en gyerekem ilyet nem csinal:( ami nem baj de az olemben sincs el, a mellkasomon se ha epp beut nala a rossz passz

2019. okt. 17. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha meg ilyen lenne a babód arról tennéd fel a kérdést, hogy nem e autista...

A te gyereked csak egy baba. Picike nagggyon

Mind más. Ne aggodj

Ez ilyen. Neked ezt dobta

2019. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert tennek fel olyan kerdest h autista e azert mert eljatszik 15-20 percet a 24 orabol magaban, mint sok mas ennyi idos baba? 😃
2019. okt. 17. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kötelező oltások zavartak be? Azoktol siman lehet nyugtalan. Sajnos ez egy ilyen nyűgös időszak. Mi is ebben vagyunk. Vagy a fogacskak mocorognak.....
2019. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a babám. Nálunk az álmosság okozta.

Az első válaszolóval értek egyet. Az enyém is a mellkasomon aludt ezidőtájt. Nyugodtan próbáld meg. És ne akard túl hamar letenni, várj 20 percet legalább. De néha aludhat is rajtad. Én sokszor engedtem neki. Aztán magától leszokott róla és gyönyörűen alszik az ágyában azóta is.

A babakocsit tudnám még ajánlani. Nálunk az is bevált.😊

2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Annyiban javítanám, hogy nem csak az álmosság okozta. Az én babám tipikusan nem olyan mint amit leírtál, lehet a tied sem lest az. De majd ha nagyobb lesz, és nyilik a vilag idővel egyre hosszabban elfoglalja magát. Remélhetőleg ;)
2019. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Júniusban volt 2 éves a fiam és még csak egy-két hónapja van el egyedül, köti le a játék fél órára kb.

Az alvás meg annyira egyéni náluk, hogy arra nem is lehet mit mondani. Picinek az altatás dupla idő volt mint az alvás.

Változni fog. Amíg egy éves kora körül be nem áll a napi egyszeri alvás, folyton változni fog.

2019. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!