Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzasztó anyának érzem...

Borzasztó anyának érzem magam. Szedek magnéziumot és b komplexet. De így is hamar kijövök a sodromból. Szedjek még valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt vagyok, úgy érzem napokig tudnék aludni. A kicsi 9 hónapos, matrica korszakát éli és szerintem a foga miatt is nyűgös. Napok óta tart a sírás és nagyon nehezen viselem. A ház romokban, a nappali tele van tiszta, elpakolatlan ruhákkal, a konyhában mennyezetig a mosatlan, ahogy a fürdőben a koszos ruha is. A csap tiszta slime, a nagy lányom a slime-os korszakát éli. Az udvarra ki se merek menni, olyan káosz van.

És az sem segít, hogy már 90 kg vagyok a 160-as magasságomhoz. Soha nem voltam kövér. Most gusztustalan vagyok és kimerült. De nem tudom miben merülök ki, mikor nem bírok semmihez se fogni.

Borzasztó, idegzsábás anyának érzem magam. Van valamilyen vitamkn ami még segíthet vagy mit tegyek?


2019. okt. 18. 09:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
És abpárod mit csinál? Kiveszi a részét a házimunkában?
2019. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A párom dolgozik 12 órás, mellette lakásfelújít. Ő is fáradt. Ez most egy ilyen időszak. De valahogy túl kellene éoni.
2019. okt. 18. 10:21
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy rossz. Ez elő szokott fordulni elég sok anyukával. Nem tudom mióta tart nálad,de ne hagyd túl sokáig nehogy komoly depi legyen belőle. Kérj segítséget családtagtól,párodtól hogy tudj pihenni.
2019. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

* élni.

Kedves első hozzászóló, biztos nem voltál még hasonló helyzetben, de az utolsó dolog amire gondolni tudok az a szex. Annyira undorító vagyok, hogy még zuhanyozni sincs sokszor kedvem. Szerinted hogy nézhetek ki? Gusztustalan, hájas, szőrös, igénytelen lettem.

2019. okt. 18. 10:24
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Anyuka, anyós, testvér, sógornő, barátnő? Csak van valaki aki egy napra átjönne segíteni :/
2019. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Menj ki, sétáljatok stb. kár belehajszolni magad az önsajnálatba.
2019. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Fogadjatok fel valakit, aki kitakarít. Vagy passzold le időnként a gyereket, hogy legyen egy kis "Én idő".
2019. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is 9 hónapos a baba, igaz nincs vele gondom, de mégis idegbeteg vagyok sokszor én is. És nekem csak ő van egyedül.

Hiába a magnézium..

2019. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom magam. Lenézem magam, undorodom magamtól.

Anyósom, apósom, édesanyám rég nem élnek. Van egy sógorom és egy testvérem, akik kb le se tojnak. A faluban nincs barátom, akik meg voltak, azokkal a távolsàg miatt megszakadt. Majd a védőnőtől rákérdezek tud el valakit aki vállal takarítást vagy ilyen picinek bébiszitterkedést.

2019. okt. 18. 10:39
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy én is ilyen vagyok, hogy fáradt vagyok, holott alig veszem rá magam valamire vagyis nehezen

Én úgy vagyok vele igenis fel kell kelni aztán nekiállni.

Ma is takarítós napot tartok, majd ahogy haladok a babától úgy haladok mert lassan fogok, de estére csili vili lesz minden az fix, és ettől máris jobban érzem magam majd.

A külsővel is egyszerűen el kell kezdeni foglalkozni..

Én is 160 cm vagyok és hozzá 80 kg most álltam sajna a mérlegre...

Egyszerűen zabálhatnékom van folyton pedig 16ot le kellene adnom :( Császáros kötényhasam is van.. ettől én is undorodok

De legalább a többire ráveszem magam, ha kell este 11kor szőrtelenítek pár naponta, havi 1* befestem a hajam általában azt is kb éjjel, körmöshöz is megyek rendszeresen mert amúgy nagyon csúnyák a körmeim, fürdés után bekenem magam mindig normális testápolóval, hogy a bőröm is szebb legyen, ápolom a bőröm kezd végre olyan lenni az arcon hogy vakolat nélkül is utcára megyek ami kb 10 éve nem volt..

Szóval vedd rá magad, a plusz kiloktol nem kell egyenesen arányosan szőrösnek, igénytelennek lenni. Megértem mert nekem is nehezemre esik de muszáj mert jobb tőle a lelkem

2019. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!