Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a babám. (4840gr,59...

2 hónapos a babám. (4840gr,59 cm) Múlt hónapban 3x4es volt a kutacsa, most 4x4 es. Több mint 1kgot hízott ez idő alatt, illetve a fejkörfogat is 2 cm-t nőtt. Voltvalaki hasonló helyzetben? Baj lehet?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Miert lenne baj? Mi az ami aggaszt?

Így a leírtak alapján minden normálisnak tűnik. Súlygyarapodás szerintem rendben, a fejnek is kb 1cm-t kell nőnie havonta.

A kutacs meg ilyenkor még változik-ezt nekem gyerekorvos mondta. Nálunk pl picike volt 2 hónaposan 1x1 cm. Izgultam is, szerintem az ijesztőbb, mert ha idő előtt bezárul az gondot jelenthet/jelezhet. Most 9 hónapos. És még mindig van neki egy ici pici. Szóval ilyen is van. És rendesen nőtt a feje, bár szerintem ebben a hónapban már nálunk be fog zárulni. De normál esetben 12-18 hó között zárul, úgyhogy bőven van még ideje szűkülni. Szerintem nincs miért aggódnod.

2019. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ami aggaszt, hogy nőtt neki a kutacs mérete 1 hónap alatt, és azt mondták, lehet hogy következő hónapban koponya uh...
2019. okt. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!