Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült már valakinek úgy...

Sikerült már valakinek úgy előbbre hozni a fektetést, hogy a reggeli ébredése ne módosuljon a babának?

Figyelt kérdés

11,5 hónapos a kisfiam. 8-9 között tesszük le aludni. Szeretném 1 órával előrébb hozni ezt, mert 5 hétig pajzsmirigy kezelésre kell járnom este 8ra. Meg egyébként is szeretném átszoktatni a korábbi fekvésre, mert ilyenkor már nagyon nyűgös. De mivel épp szepázik, ezért csak úgy alszik el, ha a haját simogatom. Senki más nem jó csak én.

Viszont reggel 5-6 óra között már ébred és nem szeretném ha ez még korábban történne.

Nappal 2x alszik 40-60 percet.

Van erre valamilyen jó praktika?

Köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 19. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Enyém 7-fél nyolc h elalszik,esti tápszer

közben már csukva a szeme utána csak leteszem,altatás nélkül,egyből elalszik.Reggel szintén 5-6 között kel.mi esti rituálénk: 18:30-50ig fürdés,50-19:00szárítkozás,öltözés,tápszer 19:15re ágyban. A tápszert a szobájában sötétben kapja,így nincs már inger. (Én pont h később akartam letenni h ne keljen ilyen korán de nem jött be.)

2019. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!