Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "W"ülés meddig normális?

"W"ülés meddig normális?

Figyelt kérdés

7 hónapos a fiam és "w"-be van a lába ha ül.

Olvastam, hogy ez nem olyan jó viszont kisgyerekekre vonatkozott akit olvastam. Babáknál még elmegy vagy már náluk sem jó ?


2019. okt. 20. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok még elmegy.Ha már stabilan ül akkor érdemes kijavíttatni vele az ülését, megigazítani a lábát vagy megkérni(ha már megérti, hogy előre nyújtsa) minél előbb kezded javítani annál jobb.Az enyém 2 éves ,ha rászólok vagy ha látja, hogy én előre nyújtott lábakkal ülök már ,,kijavítja" a rossz ülést, de rengetegszer úgy kell még mindig rászólni.:(
2019. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Semeddig, ne hagyd neki.
2019. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Most sem hagynám neki
2019. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne hagyd neki már most se, a csípő-, térd-, bokaizületei bánják. Én is mindig mondom a másfél éves gyerekemnek, ha így ül, hogy nyújtsa ki a lábát. Kb. 1 éves kora óta azonnal ügyesen meg is teszi. Vagy nyújtsa ki előre mindkét lábát, vagy még a "Z" ülés elfogadott.
2019. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy nem támaszkodtak a kezeikkel, én előre húztam a lábaikat. 1 éves korukra leszoktak erről. 😊
2019. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erről nem is tudtam hogy nem jó 😦 De jó hogy írtál ki kérdést, köszi!

Nekem természetes volt mert a családban mindenki valahogy kitekert lábbal ül 🤷‍♀️

2019. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kezein még tamaszkodik, de ha előre húzom a lábát eldől. Egyik lábát van, hogy előre teszi magától. De nem annyira látom, hogy próbalkozna a normális üléssel. :(
2019. okt. 20. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok, még bőven ráér a támaszkodás nélküli üléssel. Ha még a kezére támaszkodik, akkor persze, hogy eldől, ha előre teszed mindkét lábát. Tedd akkor "Z" ülésbe, nekem is úgy ült a lányom legtöbbször, amíg nem játszott két kézzel ülés közben. Ilyenkor az egyik lába hátul van, mint a "W"-ben, a másik meg a teste előtt behajlítva maga felé.
2019. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sosem jó


Sőt ilyenkor kifejezetten rossz ( hajlamosít a szerzett csípőficamra)


Javítsd ki z ülésre


Ugyanannyira stabil, mint a w

Csak rosszabb elindulni nekik másznk

2019. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semeddig sem jó. Most tudod átszoktatni.
2019. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!