Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elrontottam, hogy...

Nagyon elrontottam, hogy hozhat ám helyre?

Figyelt kérdés
A kislányom egy éves. Eddig igényelte, hogy segítsünk neki járni. 3 hónaposan forgott, 4 hónaposan kúszott, 7 hónaposan mászott és mászábol tanult meg ülni. Első baba, még a védőnő sem mondta, hogy nem szabad vezetni a babát. Bútorok mellett is 7 hónapos kora óta közlekedik de félek, hogy késleltettem és elrontottam. Mit lehetne tenni, hogy javítsa az egyensúly érzékét?
2019. okt. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne kisergesd! Igen lesz egy kis hiszti de te vagy a felnott. Par nap es rajon h vagy maszva jut el Abol Bbe vagy megtanul jarni. Meg nem kell jarnia. Van ideje! És nyugi nem rntottad el időnként mind tevedunk es tok jo hogy belattad és valtoztatni akarsz!
2019. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én vezettem amíg nem járt, most 14 hónapos és szépen tipeg.
2019. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kísérgesd..

Ne siettesd

Én nem tettem 7 hósan ugyanúgy ment a bútor mellett, de csak 13 hónaposan ( pont aznap) gondolza úgy, hogy elondul ( előtte 1-1 lépés volt egyedül, de egyedül álldogált vagy 2 hónapoh, de nem mozdult el a helyéről)

2019. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!