Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez enyhe szeparáció szorongás...

Ez enyhe szeparáció szorongás vagy inkább csak kezd egyre jobban kötődni a gyerekem?

Figyelt kérdés

Kislányom 8,5 hónapos lesz holnap. Eddig igazán nem vettem észre rajta hogy szorongana. Szeret mászni, felfedezni, elmegy masik helyiségbe. Sőt olyankor kifejezetten iszkol előlem ha tudja hogy nem engedem.😁

Eddig mas karjaban is jol elvolt. De most hogy meglatogatott a ket hugom, neha kifejezetten atkérte, átsírta magat hozzám, hogy nalam legyen, plusz gyorsan odamaszott hozzam amikor a konyhabol bementem hozzàjuk.

De 2 nap utan megszokta a hugaimat es mar annyira nem nyűgösködött naluk. Sőt kifejezetten örült nekik reggelente.

Azert tobbszor hozzam kereszkedett es azt akarta hogy en vegyem fel, de már nem volt feltünő. És ő olyan baba, aki sem sir ha nem lat vagy ha kint marad picit a babakocsiban egyedul. Vagy a nappaliban, vagy barhol. 🤷🏻‍♀️ Ami azert nem rossz, mert tudok tőle elni. De bevallom nagyon jo erzes volt mikor oda akart jönni es ereztem hogy különleges vagyok neki, ahogy ő nekem.

Sok ilyen kérdés van tudom. De az én babám eddig annyira nem különböztetett meg és most pont az a kor van, amikor màr ez jelentős lehetne. Ezért szeretném tudni, hogy ez valami olyasmi-e?!

Köszönöm a válaszokat :)



2019. okt. 21. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már enyhe szepa, ha szerencséd van nem is lesz ennél rosszabb. Ha peched van akkor elmélyül benne nagyon.
2019. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!