Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak megfázásra...

9 hónaposnak megfázásra (orrfolyás, orrdugulás, köhögés, szörcsögés) adjak valamit? Mivel tehetném elviselhetőbbé a dolgot neki?

Figyelt kérdés

2 napja kezdte a szörcsögést, de mamár nagyon durva. Hallatszódik mennyire tele van az orra váladékkal. Láza nincs, a hője 37.1-37.2 körül mozog.

Eddig jópárszor orrszivoztam az orrát, kivetelesen kapott babateát, probaltam emellett minél több vuzet megitatni vele, és ennyi🤷🏻‍♀️


2019. okt. 24. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is pont így van most. Mucosolvan köhögés elleni szirupot, Nasivin baba orrsprayt használunk , és sokszor kell szívni a baba orrát(főleg evés/alvás előtt). Sok folyadékot itatni vele, vizet, babateát.

Jobbulást! :)

2019. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nasivin baby, ha hurutosan köhög, akkor sinupret, mert feloldja neki. Cvitamin mehet neki.
2019. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Beszereztük az orrsprayt és a c vitamin cseppet is! Határozottan jobb lett! Bár nagyon szörcsög alvások alatt és folyik az orra rendesen meg köhécselget, de más gond nincs.

Sajnos nem volt már tegnap időpont mai napra az orvoshoz. Szerintetek ez nagy gond? 37,2-3 körül mozog a hője, nem magasabb. Picit nyűgösebb ugyan mint máskor, de alapvetően jön-megy, nincs rosszkedve, és ugyanolyan jó étvágyú (elég sokat eszik) mint máskor. Baj hogy nem látják hétfőig?

2019. okt. 25. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem baj,ha nem.lesz lázas akkor én el sem vinném mert valószinü ez csak megfázás lesz,naprol napra jobban lesz,viszont a rendelöböl lehet más betegségel mentek majd haza.
2019. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!