Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárban születik meg a...

Februárban születik meg a babám . Mikor szokták ki vinni sétálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 08:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez engem is érdekelne,mert én januárba szülök.Én úgy tudom kell vagy 2-3 hét.És fokozatosan kell a levegőhöz szoktatni.Pl.felöltöztetve kinyitni rá az ablakot,aztán 10 percre kitenni az erkélyre.Majd a védőnőt megkérdezem ő mit mond.
2019. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Én babám januári. Mi hat hetet vártunk amíg kivittem "normálisan". Addig csak szoktattam én is a levegőhöz. Időnként kitoltam babakocsival az erkélyre jól felöltöztetve :) Nyilván nyári babócáknál ez az idő lerövidül mert meleg van.
2019. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Haza is kell vinni a kórházból, akkor miért és mihez is kellene szoktatni? Ha egészséges babád születik, ne aggódj. Semmi baja nem lesz, legyen melegen öltöztetve és kész. Januári a fiam, van egy nővére, vinni kellett oviba, játszótérre stb, nem állhat meg az élet. Neked is szükséged lesz rá, hogy kicsit kimozdulj, komolyan valaki képes csak otthon lenni hetekig? Nekem ez annyira elképzelhetetlen..
2019. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Mindharom gyerekem teli, par nap utan kivittem oket. Eleve a korhazbol is hazamentunk ugye. :)

A februar kozepen szuletettnel volt annyi, hogy setalni nem nagyon tudtunk, mert annyi ho esett, hogy el sem tudtunk indulni babakocsival, de a teraszra levegozni 4 naposan kivittem, azaz a korhazbol hazaerkezest koveto napon.

2019. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Vártam vagy 2 honapot. Influenzaszezon volt, én ia nehezen épültem fel.
2019. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Én másnap már mentem velük (három gyerekem van, ök mind februárban születtek)sétálni.

Az teljesen hülyeség, hogy a gyereket szoktatni kell a levegöhöz, meg hetekig nem szabad kivinni. Ennek csak annyi eredménye lenne így, hogy a gyerek folyamatosan beteges lesz!

2019. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám januári, nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy 0 fok felett nyugodtan ki lehet vinni, a szeles vagy esős idővel kell vigyázni. Mi 5 napos korában vittük először 20 percre sétálni (0 fok volt), 1-2 héten belül már 1-1 órára is vittem.

Nálunk sétáltatott kutyus is van, szóval nem lehetett paramamiskodni.

Hozzáteszem, hogy itt tiszta a levegő, és nemigen találkoztunk akkor még másokkal.

Tökéletesen működött.

Napi 3-4 óra levegőt javasolnak a gyereknek. Semmi baja nem lesz a kivivéstől.

2019. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Decemberi a nagylány, ott 1 hetet vártunk, olvadt és akkora latyak volt, féltem, hogy seggre esek a friss császárhegemmel. A második februári, akkor meg brutál szeles idő volt, mikor ő született, nekem is kellemetlen volt, vele 2 hetet vártunk - az időjárásra. A harmadik januári, őt amikor hazaértünk a kórházból, átraktuk a babakocsiba és sétáltunk egyet, olyan jó (~0 fok, se szél, se csapadék) idő volt. 😊
2019. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

15 perc sétára van a kórház. Szóval 3 naposan mikor hazaengedtek, szépen babakocsival hazasétáltunk!


Am azt írta h valamelyik hozzászóló nem ért hozzá! Az mire alapozza ezt?

Már miért ne lehetne kivinni a gyereket?

Aki aztóval vitte haza a csecsemőt, az is legalább 5-10 percet gyalogolt a kocsiig! Tehát akkor kérdem én. Neked,a férjed közvetlenül beállt a szülészet ajtajába és fóliát húzott ki, hogy hermetikusan lezárja az autó és,az ajtó közötti részt?

2019. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
4 naposan volt elsőnek kint.1 hetesen már hosszabban sétáltunk vele.Jókat aludt a babakocsiban. Én is februárban születtem. Anyukám is kivitt hamar semmi bajom.
2019. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!