Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telt nektek...

Mennyi időbe telt nektek felismerni a különböző sírást?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisfiúnk, mikor hazahoztuk akkor csak akkor sírt ha éhes volt, de ahogy telik az idő egyre többet sír és nem tudom megkülönböztetni hogy mikor miért? Próbálkozok az ösztöneimre hallgatni de néha már én sírok vele mert nem tudom mi lehet a baj?
2019. okt. 31. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár hónap, talán 4-5.
2019. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam felismerni a sírást, sőt szerintem nem is nagyon kell, 3 hónapos korukig szinte az összesnek fáj a hasa, be kell indulnia az emésztésnek, adhatsz rá mindenféle drága készitményt, általában nem használnak, túl kell élni. Utána már úgyis látod, hogy nagy eséllyel mi miatt sír.
2019. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most 10 hónapos, már tudom.

Ha élesen sír akkor éhes, ha olyan kiabálva akkor csak unatkozik, mikor olyan kétségbeesetten akkor azt akarja hogy vegyük fel, ha álmos akkor annyira üvölt hogy hiába beszélek rám se néz, meg mostmár van hisztis sírása is.

Jó pár hónap..

2019. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam,de néha még mindig nem tudom melyik sírás micsoda,ezért mindennel próbálkozom olyankor.Az éhes és az álmos sírás a legkönnyebb ,mert akkor mást is csinál mellette. De mikor melege van,vagy csak pisi van,esetleg figyelmet szeretne, illetve unja a játékot vagy a mesét,vagy ha csak komfortozni akar akkor azt már nehezebb kitalálni.De ne aggódj egyre könnyebb lesz.
2019. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves és még mindig nem tudom. Ez van én ilyen szaranya vagyok.
2019. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felhúzogatta a lábát és úgy sírt akkor tudtuk, hogy az hasfájás.Éles sírás volt.Ez maradt és nagylányosodott neki, ha valamije fáj most is így sír.Szóval önmagában ez a fajta sírás a legjellegzetesebb ezt azért hamar ,,beazonosítottam".Az összes másfajta sírásnál meg bármi játszat míg nem tudja magát kifejezni.:) Kitartás.
2019. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 évesen, mostmar tudjuk mikor kamuzik :)
2019. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem tudtam mekülönböztetni h melyik az "éhes vok" vagy a "tele a pelusom" sírás.

Ellenőriztem mindent.....


Volt h azért sírt mert egy hajszál tekeredett két lábujjára 😂 mire rájöttem mi baja 😵😕

2019. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van erről valami táblázat vagy összefoglaló én megtalátam a neten 2,5 éve. Az én gyerekemre teljesen igaz volt! ( Hogy melyik sírás mit jelent)
2019. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!