Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti már téli kabátot/overált...

Ti már téli kabátot/overált adtok a babátokra ebben az időben? Egy 1 év körüli babának melyik a jobb, kabát vagy overál?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz 1 éves, és én még őszi kabit adok rá, de ma láttam, rengeteg baba télikabátban van.
2019. nov. 1. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Most meg vagy vastagabb kabatot,vagy oszi overalt adok ra. Teli overalt majd ha 0 fok korul lesz
2019. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi a téli kabátot már ráadjuk. Most volt 1 éves.
2019. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
15 hónapos a kislányom; bélelt nadrágot, bakancsot, hosszú ujjú body-t, termo pulóvert, belül bundás, vastag szövet kabátot adtam Rá, meg egy vékonyabb sapit.
2019. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most kabát, de ha több eső és esetleg jó is lesz, akkor egyenlőre vékonyabb overall, hóban, mínuszban vastag, bundás overall.
2019. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Dehogyis. Normál nadrág, normál zokni, sportcipő, hosszú body, plüss mellény, vékony kabát. A 2 évesre és a 9 hónaposra is ezt adom. 😊
2019. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Átmeneti kabátot adok a 9 hónaposomra. 5 fok alatt adok majd téli kabátot. Overált már nem viseli el.
2019. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen overált szerettem adni rá 5 fok körül, mert nem kell igazgatni ha fel csúszik neki a kabát rész. Na meg babakocsis volt, nem sétált még úgyhogy egyhelyben ülni még hidegebb.

Amíg nem volt nagyon hideg, addig rétegesen vastagabb kabát, vastag nadrág harisnyával és takaró a babakocsiba - csomagtartóba hogy kéznél legyen ha kellene.

2019. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú body, meleg pulcsi, őszi kabát, melegítőnadrág, sportcipő, vékony sapi. Be is sülne vastag téli cuccokba. Aki most rá ad mindent az mit ad rá -20 fokban?
2019. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!