Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőkrémet/tusfürdőt...

Milyen fürdetőkrémet/tusfürdőt hasznlátok 1 éven aluli babánál? Száraz bőrre krémet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amiben nincs sok méreg..
2019. nov. 4. 14:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi: használtok
2019. nov. 4. 14:41
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Gyógyszertári fürdető krémet. Ha gyors fürdés van akkor gyógyszertárban vehető Babe tusfurdot és body milket. Nekünk bevalt, szeretjük.
2019. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

A gyógyszertárinál kb minden jobb... 🙄

Bio termekeket használunk, alkohol-, parfüm- és kőolajszármazék-menteset.

2019. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Weleda sárga dobozos cuccait, körömvirágos e vitaminnal, a legjobb eddig, mi sok mindent próbáltunk. Van popsi kremjuk, fürdető is, kezkrem is.


Ezt érdemes elől ásni még, [link]


Keress hasonló teszteket, cikkeket a Googleba, popsi krembol is csináltak ilyen vizsgálatot. :)

2019. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

*elolvasni



Bocsi autocorrect

2019. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Bio cuccok, dm alverde baby tusfürdő, biola popsikrém, mostanában rossmann baby szappan, az összetevői annak is jók.
2019. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Testápolobol az urtekram-ot használtuk, illetve vettem kokusz- es sheavajat, azzal kentem.
2019. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. nov. 4. 15:00
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ceumed lipo bath. Van krémje is, de nálunk lehetetlen küldetés krémezni a gyereket. Illetve nekem azt mondta a patikus, ha ez nem jön be van hasonló az Uriage-nek is. Nagyon lassan, de alakul a bőre. Nem ekcémás, csak extra száraz és mindentől ki is pattog.
2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A Weleda tényleg nagyon jó, szeretem őket. De van Babé fürdetőnk is, az is nagyon jó. A gyógyszertáriban van kb a legtöbb káros cucc, ott nem szempont ez, évtizedek óta ugyanaz a recept. Anyukám mesélte hogy 30+ éve pont ugyanezt adták nekem is, meg közel 40 ève a nővéremnek is. Nyilván mi is felnőttünk, de azért a tudomány már nem ott tart ahol akkor, illene haladni.
2019. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!