Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K vitamin? SOS Ugye nem lesz...

K vitamin? SOS Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Kapott a kórházban K-vitamint de most olvastam, hogy 1 hetes korában kellett volna még kapni. Csütörtökön lesz két hetes de nem adtunk neki múlt héten. Felírta az orvos de én azt hittem 2 hetes korában kell adni neki a második adagot. 39 fokos lázam volt mikor itt volt a doki és annyi mindent mondott, hogy nem tudtam rendesen odafigyelni. Tudom ez nem mentség! Nagyon kétségbe vagyok esve. Úgy érzem rossz anya vagyok. Reggel azonnal kiváltom és adom neki!

2019. nov. 5. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baja,ne aggódj. Nekünk 2 hetesen javasolta a gyermekorvos a K vitamint. 1 hetesen nem kapott.
2019. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak anyatejes?
2019. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmo baja nem lesz!
2019. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baja nem lesz, ne aggódj. Nekünk azt mondták, hogy a születésétől számítva minden hónapban kapjon egyet amíg csak anyatejes baba.

Igy is történt. Most 4 hónapos.

2019. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baja nem lesz, ne aggódj ☺️
2019. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz semmi baja! Jó, ha kapja, de vajon a nagymamád is kapott 2 hetesen? ;)
2019. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve úgy mondta orvos, védőnő, gyógyszerész, hogy 2 hetes korától kezdve havonta. Tehát 2 hetes kapja az elsőt
2019. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyira odavan mindenki itt amúgy M.o-n. Más országokban egyáltalán nem is kapnak sem injekció formában,sem ampullában. Szóval nyugi add neki most és a következőt 1 hónapos majd 2 és így tovább.

Ha tápszeres akkor meg nincs is szükség rá.

2019. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak anyatejet kap. Még este kiváltattam a férjemmel és beadtam neki. Köszi a megnyugtató válaszokat!
2019. nov. 6. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!