Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenkázó merev vagy ne...

A pelenkázó merev vagy ne merev falú legyen? Kell rá valami?

Figyelt kérdés
A merev falúval szemezek, mert akkor a pelenkázóasztalon tudok mellé pakolni. De ezek hideg műanyagok, nem kell rá valamit teríteni?

2019. nov. 6. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

szerintem a merev falú akkor előnyös, ha nincs a bútornak pereme (vagy kiságyre teszed), mert talán nehezebben esik le a baba.

én mindegyik fajtára szoktam tenni textilpelust vagy eldobható alátétet, különben tapad a bőréhez

2019. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Pár hónapig tudsz pakolni, aztán simàn megfogdos mindent igy is úgy is.

Nekünk merev falú volt, de kiságyra raktam ha kellett, elég kicsi volt a babaszoba, nem akartam még pelenkázóval zsúfolni. (Elköltöltünk azóta)

De, terítettem eleinte textílpelenkát, aztán eldobható pelenkázó alàtétet rá.

Pelenkázóalszalra szerintem mindegy melyiket veszed, amelyik szimpatikusabb.

2019. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
34%
3. babànkkal vagyok itthon, csak az elsőnek volt pelenkàzója. A màsodiknàl - és most is- kényelmesebbek érzem, ha a kanapén/ àgyon pelenkàzom, egy leterített törölközőn v vmin.
2019. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk merevfalú Ikeás pelenkázólapunk van, Vädra a becses neve. Ehhez lehet kapni huzatot ami szerintem a legtöbb alátéthez jó de szerintem nagyon sok helyen lehet kapni ilyen huzatot, vagy végső esetben egy tetrapelenka is megteszi.

[link]

[link]

2019. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Merev volt/van (4 éve ugyanaz). Soha nem terítettem rá semmit. Eldobható alátétet meg végképp nem. Az ám a felesleges környezetszennyezés otthonra olyat tenni. Az útra, kórházba való.

Egyébként nem pucéran teszed rá, hogy fázzon. Csak az alfelét csomagolod ki, az alatt pedig ott a pelenka. Előbb a koszos míg törlöd, utána a tiszta. Minimálisan érintkezik.

2019. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én a merev falúra mindig tiszta textilpelust terítettem. Még ma is,pedig már nem pici baba.
2019. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan amit le lehet törölni


Mindegy melyik


Nekem a merev jött be.



Én mindig aládobom a pelust, nem ér a bőre oda, de sok baleset volt így is...

2019. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt addig merev volt a kiságyon. Mióta forog-izeg-mozog, puha pelenkázólapot teszek ágyra/földre. Szeretem mert letörölhető, nem ázik át. Nem teszek rá semmit, pólóban pelenkázok. Öltöztetni nem ott szoktam, max piciként fürdés után, de akkor törölközô volt alatta.
2019. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!