Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott a legtöbb pelenka...

Megváltozott a legtöbb pelenka mostanság?

Figyelt kérdés

Arra értem hogy 2 ilyen függőleges csíkok vannak benne, majd 3 részben, hosszúkás alakban dagad meg.

Jobb, mint a hagyományos nedvszívású? Mely márkájúak azok amelyeket még nem újítottak be ilyen fajtára? (mert pl. a dm-es, meg a lidl-s már ilyen új fajta. Viszont szerintem hamaabb átázik. AZért érdekel, hogy melyekből van még régi fajtájú)



2019. nov. 6. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A lidl lupilu-t megváltoztatták és annyira rossz lett, hogy visszatértünk pampers-re, azt nem tudom, hogy változtatták-e, de nem ázik át.
2019. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bele se gondoltam de lehet ez a baj a lupiluval mostanában? Most váltottunk méretet és azt hittem az a baj hogy ez a méret vhogy mégsem passzol. Emellett kopróbáltuk a Tesco fred&flo pelusát és jobbnak bizonyult nekünk, pedig az is 3 sávos.
2019. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!