Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha az 1 éves kisfiam...

Normális ha az 1 éves kisfiam nem integet nem pápázik és nem is reagál a nevére?

Figyelt kérdés
Ha szólok hozzá megsem hallja, labdát gurítok neki eljátszik vele de nem gurítja vissza. Pápázok neki figyeli 2 másodpercig és továbblep. Ha tapsolok neki szintúgy. Mivel van már egy kislányom akivel ezen átmentünk vele ebben a korban már a saját nyelvén kommunikált velem. Szinte mindent értett ha mondtam nem szabad figyelt rak. Tudom mondják amúgy is a kislányok hamarabb fejlődnek de sajnos szörnyű ezt mondanom de olyan mintha a kisfiam megmaradt volna 6-7 hónapos babának! Semmi valtozás szellemileg. Fizikailag minden rendben vele fut szalad rendben van!

2019. nov. 7. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagy valószínűséggel semmi baja, de az elkövetkezendő hónapokban biztosan kiderül, egyre értelmesebb lesz normális esetben.
2019. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam sem reagált,integetes puszi dobálás is csak nem rég kezdődött (3honapja) és most 20 hónapos.
2019. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hangokra amúgy reagál?
2019. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A zenét amit ha bekapcsolok a tv-be mese azt szeteti figyeli. Ha beszélek hozzá kedvesen hangosan nevetve, nevet rám tetszi neki. De különben így egyáltalán nem látok semmi valtozást. Ez baba kora ota így megy! Mosolyog ha mosolygok rá! Szóval a lényeg 7 hónapos kora óta nem látok semmilyen változás! Hangokra figyel észre veszi ha leejtek valamit ha kinyitom az ajtót márus fut oda. De emberi beszédre nem figyel nem erti. Biztos fog akkor változni csak furálom mert a kislányommal teljesen más volt ez az időszak már. Ha a kukahoz ment hogy turkáljon benne és mondtam neki nem szabad tudta és abba is hagyta. Nyílván minden gyerek más csak kicsit fura hogy egyáltalan nem változott 7 hónapos kora óta.
2019. nov. 7. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, kicsit őszinte leszek, szerintem rosszul emlékszel. Nagyon okos kislányom van, de 1 éves korában folyton csak futhattam utána, a legnagyobb poén az volt ha a kukát, vagy a konnektort fogdosta, mert arra azt mondtam, hogy nem szabad. Az 1 évesek ilyenek, aztán hamar értelmesebbé válnak.
2019. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól emlékszem mindenre 3 éves a kislányom tehát nem régi a dolog.😊 Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat. Akkor idővel biztosan minden megváltozik. 😊
2019. nov. 7. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most más érdekli. Az ilyesmi, amit hiabyolsz, majd később jön. Magától.
2019. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂
2019. nov. 7. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem, hogy alakultak a dolgok nalatok azota? Koszonom, ha valaszolsz
2023. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!