Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik valami vitamin, ami...

Létezik valami vitamin, ami meghozná a 8 hónapos kislányom étvágyát? Eddig sem volt valami nagyétkű, de amióta ilyen meleg van szinte semmit sem eszik.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
cebion csepp esetleg?
2010. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Vitacolan tuti jó!!! Úgy tudom csecsemőknek is lehet adni, finom az íze és jó sokáig kitart.
2010. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki vitamint. Az én kislányom sem volt soha nagyétkű és most sem az (anyukám szerint én sem). Annyit eszik amennyi neki kell. Én azt csináltam, hogy nem erőltettem és olyan szépen jelezte, ha megéhezett, mert ha mindig az etetésen görcsölünk gyakorlatilag egy kis étvágyú gyerek soha nem éhezik meg. (jelenleg 2 éves és 11 kg, 4300 grammal született:))
2010. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi a cebion és a béres cseppeket használjuk olyan 2-3 hónapja. Napi 5-5 cseppet kell minden nap az innivalójába keverni. A doki nénink javaslatára adom neki!

1 éves a kislányom,és olyan 10 kg.

Recept nélkül kapható bármelyik patikában!


Ja...mi azért alkalmazunk már egy-két cselt is,hogy minden kaja lecsússzon a babánknak. Kaja közben ha már látom,hogy nagyon nyűgős,és már alíg bír magával,akkor laptopon nézegetünk,és hallgatunk olyan zenéket,amiket nagyon szeret. Csak úgy nyitogatja a száját közben.. :)

Általában mindent megeszik.. Tegnap is 270 gramm cukkínit evett a csajszikám. Mondjuk persze az én kislányom már ügye nagyobb,és többet is eszik.. Reggel pl úgy bekajál,hogy legközelebb csak 1-kor eszik... 35 gr tápszerből,meg 10 gr tejpépből csinálok neki reggelit,amihez 40 gr gyümit is teszek... Szóval ezzel elvan egy jó darabig,ahogy írtam.. Viszont ő csak kanalazva eszi meg,így nem rakok bele neki annyi vizet..

Ha gondolod,és érdekel,akkor majd leírom,hogy hogy csinálom ilyenkor.Mármint a receptet..

De szerintem érdemes simán kipróbálni a cseppeket,mivel azzal nem árthetsz neki..Az csak vitamin. De kérdezd meg a dokidat,hogy ő mit szól hozzá,és akkor eltudja magyarázni azt is,hogy miért is jó a béres.. Asszem a felszívódásban segít..mármint a kaja felszívódásában...vagy mi..de már nem emlékszem,hogy mit mondott pontosan..azért inkább kérdezd meg a dokidat! :)

2010. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen érdekelnének a receptek.Előre is köszi!!
2010. júl. 22. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A tápszer kanalazós vagyok.. :)


Ilyen arányban szoktam csinálni a tápszert a babámnak:

Összesen 80 gr folyadékhoz szoktam keverni a tápszert. Ez tartalmazza a 40-50 gr gyümit (banán,őszibarack,vagy szilva..az utóbbi kettőt azt üvegesből szoktam,a banán az friss..ja...és kb az egy fél banán,mert hogy kivágom a közepéből a magokat),és a maradék az a víz,amit bedobok a mikróba egy 1/2 percre,és aztán hozzáadom a 35 gr tápszert,meg a 8-10 gr tejpépet. Ezt csomómentesre elkeverem,majd mehet is a hami! :)

Hát nálunk ez vált be,remélem hogy tudtam valamelyest segíteni!

Amúgy kipróbáltad a cseppeket? Már máshol is olvastam,hogy a bérest nagyon ajánlják ilyenkor a dokik..

2010. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most néztem,és kicsit félreérthető,hogy nem csak a vizet,hanem a gyümis vizet rakom be a mikróba egyszerre..
2010. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!