Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós státusz után orvosi...

Nusy83 kérdése:

9 hós státusz után orvosi felülvizsgálatra küldtek minket. Mert nem üt össze 2 tárgyat! Ez ekkora gond? Volt ilyen vkinél?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta várunk 10hós koráig meg tanítsam. Az én lánykám konkrétan tojik a tanításra. Hiába a mondóka vagy ének nem érdekli. Meg ahogy olvasom ezek a pázás, tapsolás még van hogy 1éves kor után indulnak. Komolyan most nem tudom hogy az én védőnőm és orvosom szereti belémhozni a bengát vagy tényleg gond lehet. Ki vagyok ezektől🤯 Ha valaki tudna segíteni valamilyen tanácsal vagy csak meg tudna nyugtatni hálás lennék🙏🏻

Bocsi a helyesírásért!



#9hó.státusz.
2019. nov. 8. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Pont tegnap beszéltünk a férjemmel, hogy minek ilyen korán már ilyen hülyeséggel frusztrálni az embereket! Semmi baja a babádnak, majd megtanulja!
2019. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem ütötte össze. Csak a földhöz csapdosta a dolgokat. Most 11 hós és folyamatosan összecsap két tárgyat. Én sem értem, miért kell stresszelni már most szerencsétlen szülőket. A babák nem egyformán fejlődnek. Majd fogja csinálni.
2019. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam szellemileg kicsit később "indult be" integetni is csak fel éve kezdett, most 20 hónapos..

Pedig már egy évesen státusz kérdés volt.

De hát őkelme a mozgás fejlődéssel volt elfoglalva és az egész napos pakolással.

Nem lehet minden egyszerre. :)

2019. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kőszi 😘
2019. nov. 8. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyi idősen egyik gyerekem sem csinált ilyet. A kicsi 10 hónapos, még mindig nem ütöget össze semmit amit "kéne" neki, viszont mást meg csinál ami nem volt kérdés státuszon. Mindkettő egészséges, semmi baja csak nem egyformán fejlődnek, más az ami érdekli őket.
2019. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez mekkora butaság. Nekem azt mondta a védőnőm, az is idrdzámít, ha mondjuk van a kezeben egy tárgy es nekiüti egy másiknak a földön... Mondjuk némelyik kérdés után visszakérdezek, hogy bazári majmot, vagy gyereket nevelek? A kedvencem, hogy figyeli magát a tükörben? Persze... felmaszik a mosdóra és látja magát...

Minket nem küldtek sehová, pedig a státuszon csak ülni nem tudott.

2019. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést mert más gyerkőce se csinálja de őt nem küldték tovább. Földön lévő tárgyhoz, földhöz ő is üt ezért nem értem 🤦🏻‍♀️
2019. nov. 8. 12:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nevetseges de tenyleg az egész! Tapsolni meg papazni nagyon raer. Nekem 11hobaposan kezdte a tapsolast. Papazni azota se akar (13 honapos). Nem utoget ossze targyakt? Es??? :) semmit nem jelent. Nekem ezt pon csinalta ennyi idosen de ha nem akkor sincs semmi.
2019. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is úgy tudom, hogy az is számít ha a földhöz vagy lefelé másik tárgyhoz ütöget. Hozzáteszem nem értem ezt miért kell tudnia egy pici babának. Nekem is 9 hónapos a kisfiam és mikor anyukámnak olvasom mindig az aktuális státusz kérdéseket alig akarja elhinni, hogy mennyi mindent tudni kell szegeny kis unokájának (első unoka persze😅).

Sokáig emlegette, hogy nekünk anno (30 éves vagyok) sose kellett ilyeneket tudni. Egy lényeg volt, hogy 6 hónapos korig forduljunk, aztán persze figyelték az ülés, állás, járás meglegyen, de messze nem csináltak ekkora ügyet semmiből sem.

Amúgy az én gyerekem ütögeti a tárgyakat, de hol egymáshoz, hol a földhöl, hol napokig le se tojja őket.

Tud ugyan tapsolni meg kezd ráérezni az integetéshet, de néha keveri a kettőt és nem kifele integet hanem befele😂

Ebből gondolom hogy persze tanitgatom de ez még bazi korai neki... szegény mondjuk igyekszik teljesiteni, de neha azt se érti mit akarok🤪

Ő mondjuk nem nézi magát a tükörben pl, és nem is nagyon szepázik sem most sem korábban. Ezek kapcsán is sok mindennel lehetne ijesztgetni, de én már lassan kezdem ezt a sok hülyeséget elengedni. Nem mondom hogy egyszerű, mert marha idegesítő...

Biztos minden rendben lesz amugy. Legtöbb baba ezeket amúgy 9-12 hó között kezdi el.. szerintem bőven van még ideje!💞

2019. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tényleg Köszi mindenkinek! Szerintem nállunk is a mozgás viszi el ezeket. Komolyan mondom útálom már ezeket a státuszokat 😑 6hóson is volt 1pont amit nem csinált (hívásra nem nyujtotta felém a kezét) kb 8hós volt mire csinálta de annál nem volt ez be xelve hogy orvosi felülvizsgálatra kell menni. M1 kicsit jobb hogy ki írtam magamból. Köszi tényleg mindenkinek !! ❤️
2019. nov. 8. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!