Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig vagytok fel este a...

Ti meddig vagytok fel este a párotokkal? Micsinaltok olyankor mikor már alszik a gyerek?

Figyelt kérdés
Enyém 1 éves 2 hónapos.
2019. nov. 8. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Lányom 1 éves múlt 3 hete. Én kb 23:30-ig vagyok fent általában, olvasgatok a neten mindenfélét, párom általában bealszik, mire én elaltatom a kicsit. Kivétel hétvégén, olyankor csendben beszélgetünk, tv-zünk.
2019. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Filmet nézünk, beszélgetünk, főzünk, bontunk egy bort, ilyesmik.


20:30 körül alszik el a gyerek, 23:00ig még általában fenn vagyunk.

2019. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
2 éves a gyerek úton van a második. Kezdésnek együtt tusolunk. 😂Ezerszer behalucinálva, hogy sír a gyerek "te is hallod"? Utána bújás, film nézés, beszélgetés, vacsora.
2019. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekunk a kisfiunk 7 honapos, hazaerkezik a parom,megfurdetjuk a picit majd megetetem addig a parom is eszik,elalszik a pici utana furdunk es ha nem alszik el akkor tv-zunk,beszelgetunk vagy mast :D
2019. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
4. vagyok, az lemaradt meddig vagyunk fent. Altalaban o hamarabb elalszik mert sokat dolgozik kb 21-22 ora korul,en ejfelig 1 oraig fentvagyok es olvasok stb..
2019. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
5, 4, 2 évesek és 9 hónapos a legkisebb. 9-re alszik mindenki, mi kb 11-éjfélig vagyunk kettesben. Filmet nézünk, társasozunk, szeretkezünk, beszélgetünk, mikor mit. 😊
2019. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem egyszerre fekszünk le aludni, ő gépezik, én azt csinálok amihez kedvem van
2019. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Változó.


Maximum 22-22:30-ig

20:30 körül alszik.


Másnapra tízórai a férjemnek, ő házideladat, tanulás ( munka mellett esti suli is)

Beszélgetés

Bor neki ( jön a tesón a nagyot szoptatom, tehát ez nekem kiesik 😉)

Szerelmeskedés

Néha odáig csúszik a tusolás is.

Néha csak kockulunk az ágyban /net, hítek, chat, email, számlák befizetése/


Régebben korábban altattunk, akkor egy 20-25 perces edzés is belefért nekem, férjem 1h csinálta, de akkor nem járt suliba még)

A baba pedig este 11-kor kelt, választhattam mennyire vagyok fáradt, alszok előtte, vag megvárom az első ébredést.


Úgyh dinamikusan a gyerekkel változik.

Most 16 hónapos

2019. nov. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Tízig fent van a gyerek, így ha meg tudjuk várni, hogy elaludjon szexelünk és alszunk. Felváltva dolgozunk, valamelyikünk mindig hajnalban kel, így a szexen kívül este nincs más program. És ez sem mindennapos, ritkábban van mint szeretnénk.

Másra egyszerűen nincs sem idő sem energia, igényünk pedig lenne rá.

2019. nov. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam, fél 8-kor alszik el. Utána fürdünk, vacsizunk, borozunk, filmezünk, beszélgetünk, szeretkezünk, netezünk. Ez változó. 11 fele fekszünk le együtt.
2019. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!