Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti meddig vagytok fel este a párotokkal? Micsinaltok olyankor mikor már alszik a gyerek?

Enyém 1 éves 2 hónapos.

nov. 8. 22:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Lányom 1 éves múlt 3 hete. Én kb 23:30-ig vagyok fent általában, olvasgatok a neten mindenfélét, párom általában bealszik, mire én elaltatom a kicsit. Kivétel hétvégén, olyankor csendben beszélgetünk, tv-zünk.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont nov. 8. 23:07 Privát üzenet

Filmet nézünk, beszélgetünk, főzünk, bontunk egy bort, ilyesmik.

20:30 körül alszik el a gyerek, 23:00ig még általában fenn vagyunk.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont nov. 8. 23:11 Privát üzenet
2 éves a gyerek úton van a második. Kezdésnek együtt tusolunk. 😂Ezerszer behalucinálva, hogy sír a gyerek "te is hallod"? Utána bújás, film nézés, beszélgetés, vacsora.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont nov. 8. 23:27 Privát üzenet
Nekunk a kisfiunk 7 honapos, hazaerkezik a parom,megfurdetjuk a picit majd megetetem addig a parom is eszik,elalszik a pici utana furdunk es ha nem alszik el akkor tv-zunk,beszelgetunk vagy mast :D

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont nov. 9. 00:20 Privát üzenet
4. vagyok, az lemaradt meddig vagyunk fent. Altalaban o hamarabb elalszik mert sokat dolgozik kb 21-22 ora korul,en ejfelig 1 oraig fentvagyok es olvasok stb..

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont nov. 9. 00:22 Privát üzenet
5, 4, 2 évesek és 9 hónapos a legkisebb. 9-re alszik mindenki, mi kb 11-éjfélig vagyunk kettesben. Filmet nézünk, társasozunk, szeretkezünk, beszélgetünk, mikor mit. 😊

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont nov. 9. 00:41 Privát üzenet
Soha nem egyszerre fekszünk le aludni, ő gépezik, én azt csinálok amihez kedvem van

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont nov. 9. 00:42 Privát üzenet

Változó.

Maximum 22-22:30-ig

20:30 körül alszik.

Másnapra tízórai a férjemnek, ő házideladat, tanulás ( munka mellett esti suli is)

Beszélgetés

Bor neki ( jön a tesón a nagyot szoptatom, tehát ez nekem kiesik 😉)

Szerelmeskedés

Néha odáig csúszik a tusolás is.

Néha csak kockulunk az ágyban /net, hítek, chat, email, számlák befizetése/

Régebben korábban altattunk, akkor egy 20-25 perces edzés is belefért nekem, férjem 1h csinálta, de akkor nem járt suliba még)

A baba pedig este 11-kor kelt, választhattam mennyire vagyok fáradt, alszok előtte, vag megvárom az első ébredést.

Úgyh dinamikusan a gyerekkel változik.

Most 16 hónapos

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont nov. 9. 04:12 Privát üzenet

Tízig fent van a gyerek, így ha meg tudjuk várni, hogy elaludjon szexelünk és alszunk. Felváltva dolgozunk, valamelyikünk mindig hajnalban kel, így a szexen kívül este nincs más program. És ez sem mindennapos, ritkábban van mint szeretnénk.

Másra egyszerűen nincs sem idő sem energia, igényünk pedig lenne rá.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont nov. 9. 06:42 Privát üzenet
15 hónapos a fiam, fél 8-kor alszik el. Utána fürdünk, vacsizunk, borozunk, filmezünk, beszélgetünk, szeretkezünk, netezünk. Ez változó. 11 fele fekszünk le együtt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont nov. 9. 13:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akiknek a férje este ér haza a gyerekhez, az a gyerek előtt is így és ennyit dolgozott?
Kései vendég? Engeditek?
Ha megbeszeltetek a parotokkal hogy ha este felkel a gyerek akkor egyik nap o megy ki vele, masnap te, akkor ebben az esetbe is ragaszkodtok ehez?
Ha a 13 hónapos fiam csak reggel meg este szopizik, de van, hogy csak este, akkor kellene adnom neki gyerek tejet?
Mit csinálnátok a (panel) szomszédokkal ilyen esetben? Este fél 10-kor is még szaladgál, ugrál a gyerek, nekünk meg szétmegy a fejünk.
Minden gyerek kakaot iszik este? Az enyém 17 hónapos, még tejet sem kapott (tejtermékeket eszik), még szopizik is. Kéne tejet adnom neki?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!