Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon hagynátok, vagy elvinné...

Otthon hagynátok, vagy elvinnétek magatokkal? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Babám 5 hós múlt,és nekem gyed miatt a munkaügyre kellene mennem.Nemtudom hogy vigyem-e a babámat,vagy haggyam-e itthon anyóssal.Hozzáteszem se nem vagyunk nagyon jóban,se nem bízom benne,mert soha nem azt csinálja a gyerekkel amit mondok neki.pl tegnap megkérdezte adhat-e neki fagyit,és mikor mondtam hogy ne akkor fel volt háborodva.(persze próbálkozott már nála porcukorral is és kristálycukorral is.)ott a sógornőm,benne meg is bíznék,de ő meg egyszerre rohanna vele anyóshoz.szóval nemtudom mit csináljak.köszi a válaszokat előre is!
2010. júl. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha ilyen,ahogy irtad anyósod,akkor én tuti nem hagynám öt otthon,hanem vinném magammal,mondjuk nekem nincs is szinte segétiségem,igy mi mindenhova együtt magyünk.
2010. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod.igen ilyen.és ha valamit nem engedek meg neki akkor megsértődik.mert miért nem,hiszen ő tudja hogyan kell,mert felnevelt 2 gyereket.Csakhogy engem az nemérdekel.meg miért csak most kezdek kóstoltatni vele ételeket,miért nem előbb.örülök hogy ennyi tejem van,hogy csak azt ehet.bocsi picit eltértem,de azért köszi szépen.
2010. júl. 18. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűha! Tényleg vidd magaddal! Főleg ha ilyen szépen eszik, nehogy szegény tényleg a porcukorral kezdje a kóstolást :D
2010. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hasonló okok miatt én viszem mindenhová magammal a gyerekemet. meg lehet oldani, előtte megszoptatod és úgy indultok, akkor valószínűleg nem fog nyűgösködni. ha meg mégis akkor is mi van? semmi, természetesn ha egy baba sír. legfeljebb előbb behívnak:) én biztosan vinném!
2010. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!További szép napot nektek!
2010. júl. 18. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal! Viszont és köszi :)
2010. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is viszem mindenhova a picit ha mennem kell. és elég sokat kell mennem hivatalos ügyben. de sajna mindkét nagyszülö messze van, igy nincs segitség, idegenre meg nemszivesen hagyom. de ha anyos ilyen lenne akkor rá sem szivesen hagynám.
2010. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!