Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot illik venni...

Milyen ajándékot illik venni baba látogatóba?

Figyelt kérdés

Keresztlányom két hónap múlva szül.Fiú lesz.De nem tudom mit illik vinni ajándékot neki mint keresztapa.Segítsetek.Ne hobiris összegűt írjatok.

Minél több hozzászólást kérnék vagyis tippet.


2019. nov. 9. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nem a pici keresztapja vagy, így tulajdonképpen a megszokott dolgok tökéletesek. pl. ruha, kis méretű pléd, babatakaró, van már mindenféle csörgő, zörgő kocka, szundijáték stb. A keresztlányodnak meg virág vagy valamilyen finom bon-bon.
2019. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én örültem a mintás textil pelusnak. Nem drága, nem lehet belőle túl sok egy baba mellett.

Puha babatakaró (ezt lehet névreszólóra is csináltatni)

Nyálkendő (nem előke)

És persze ne feledkezz meg az anyáról se.

Egy tábla csoki, egy kis forbettis pogácsa vagy egy csokor virág nagyon jól esik ilyenkor a látogatótól

2019. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
4 hónapja szültem meg a fiamat. Mikor jönnek látogatóba,mindig örülök a textilpelusnak,nedves törlőnek,rugiknak,kis zokniknak,sudocremnek,... ezek a leghasznosabbnak ilyenkor még. Ja és én kaptam Karamalz sört,csokit.
2019. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Pelenka. Az mindig jól jön. Aztan popsitörlő, popsikrém. De arra azért kérdezz rá előtte, hogy mit használnak, és azt a márkát vidd. Ruhácskák, textil pelenkák,színesek és vidámak. Apának egy üveg ital, anyának meg csoki, gyümölcslé. Esetleg ha vagytok olyan viszonyban főtt étel. ;)
2019. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ajándékutalványt vinnék.
2019. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Én tegnap voltam uncsitesóméknál babalátogatóba.Csináltattam egy pelenkatortát (természetesen előtte egyeztettem a pelus méretéről és márkájáról) a tortába bele volt csempészve néhány dolog pl popsitörlő, kéztörlő,fürdőjáték, kisfésű.Még vettem egy 3 darabos bodyt (nagyobb méretet)
2019. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy a szülőknek vettünk egy doboz bon-bont, illetve van a családba még 2 nagyobb gyerek, nekik egy kis játékot.
2019. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pelenka, popsitorlo de azt csak a szülés után hogy nem üti e ki a fenekét.

De talán a legjobb az ajandekutalvany, dm, rossmann. De a szülőknek valami édesség, gyümölcs, rostosle. Babának ruha 62-68 méretben. Vagy ha megszuletett és tudod mikor, hány gramm hány cm stb akkor lehet csinaltatni fából ilyen cukisagokat amibe bele van gravirozva a baba neve, méretei, stb stb. Ez nagyon szép ajándék. Én örülnék neki nagyon.

2019. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!