Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babázás mellett hogy oldod...

Babázás mellett hogy oldod meg a tanulást?

Figyelt kérdés

Sokan tanulnak gyed, gyes mellett, de hogy oldják meg a gyakorlatban?


Mert a picivel sokat kell foglalkozni, nincs végig aludható éjszaka, állandó a fáradtság és nincs egy nyugodt perc sem.


Akik tanulnak, azoktól kérdezem, hogy mit és hogy?



2019. nov. 12. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

a gyerek benn a járókában én meg tanulok

ha üvölt akkor megnézem mi a gondja

nem olyan hatékony, mint gyerek előtt, de ez van

2019. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Hát én phd-hallgató vagyok, de nagyon nehezen oldom meg. Én bem hiszek a járókában, éjjel is sokszor ébred a lány, van hogy felkel éjjel játszani és ket órát is fenn vagyok, háztartas is nagyon sok munka.

5 hónap alatt egy cikk draftot voltam képes összekaparni, utána lett heti 4 órára baby sitter, ez kicsit dob a dolgon, bár az sem 4 óra, mert ez-az mindig van.

Amúgy ez a baby sitter dolog szerintem tök jó, így hogy megismerte pár hónaposan a kislány és az első pár alkalommal együtt voltunk vele, ugyanúgy elfogadja, mint a nagymamáját.

2019. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es: és mit tanulsz? és mi van, ha a gyerek nincs el a járókában?
2019. nov. 12. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Meg nekem amúgy is ez vàlik be, hogy van egy feladatra egy arra deklarált idő, mert akkor nem az van, hogy folyton feszült vagyok, hogy pl mossak vagy írjak/olvassak, meg hogy csak azt várom h aludjon a gyerek, hanem fel is tudok szabadulni.
2019. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mikor újszülött volt akkor írtam a szakdolit és tanultam államvizsgára. Mindig fektetés után tanultam, de akkor már nyolckor aludt. Sikerült is minden. Most nyelvvizsgára tanulok, na ez így, hogy már nagyobb, kínkeserves, most is csak akkor tudok mikor elalszik, de pl most is még itt mászkál. Mire leteszem agyilag zokni vagyok, dehát ez van, másképp nálunk esélytelen.
2019. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

1. vagyok

Nem igazán értem. Beleteszem a járókába, és nem tud kijönni. Vannak bennt neki játékok, elfoglalja magát. kb. 30 perces körökben tanulok, köztük mondjuk felmosok, vagy olvasok mesét a gyereknek, vagy ha hosszabb szünetet tartok akkor elviszem sétálni. Közgazdásznak tanulok, bár ez nem tudom miért releváns.

2019. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1; én az #5-ös vagyok, nem kötekedés egyáltalán, csak kíváncsiság, hogy te hogy érzed ezek a fél órás "körök" mennyire hatékonyak? Mármint akkor tudsz normálisan figyelni, vagy úgy érdemben haladni? Az a gond, hogy én így estére tényleg nagyon elfáradok, már meghalni sincs kedvem kb., nemhogy leülni tanulni, de nap közben nálam nincs meg tovább fél óránál játókában, de van mikor közben is dünnyög. Lehet nekem is hatékonyabb lenne, csak attól félek, hogy ilyen rövid idő alatt kb. semmire nem haladnék az anyaggal.
2019. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sikerütl tanulni,vizsgázni kérdező?
2021. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!