Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy éltétek túl a hasfájós...

Ti hogy éltétek túl a hasfájós időszakot?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete kinlódik a kisfiam de úgy érzem most van a csúcs 6 hetesen. Adtam neki a biogaiat az egy darabig jó volt majd a védőnő mondta hogy vegyünk espumisant az se sokat segít és még a vigantol se. Délután tud egy jót aludni rajtam ha simogatom a pociát. Esti fürdetés is jót tesz neki akkor alszik 3 órát de utána katasztrófa egész délutánig. A séta se segít sokat rajta. Ma éjszaka már nem bírtam és magam mellé fektettem simogatam a pocakját amíg el nem aludt így csak etetésre kell fel de mire elalszik az is legalább egy fél óra ha nem több. Hajnali 4 óra evése után pedig 2 óránként eszik. Ez a nyűgöség pluszban a növekedési ugrás miatt is lehet?

2019. nov. 13. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Növekedési ugrás is lehet. Tudom, hogy aktuálisan nehéz de minden szakasz nehéz. Most még új a helyzet és azért is tűnik nehezebbnek. Kitartás. Az idő sokat segít..
2019. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Infacolt probaltad? Jobb, mint az espumisan.
2019. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Colieffel, meggymagpárnával.


Amúgy utóbb baromi gyorsan elmegy, csak 2-3 hónap..

2019. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi hordozókendővel és babakocsizással.

Nekem annyi volt a szerencsém hogy az enyém nappal jobban szenvedett mint éjjel. De ő majdnem minden evés után sírni kezdett..szóval nem volt gyalog galopp😅

De “mentségére szóljon” hogy éjszaka ezekhez kezdetektől fogva jól aludt.

Hajnalban nekem is magam mellé kellett venni, de sokszor az sem segített, álmában tekergőzött úgy hajnal 4-5 körültől reggelig.

Délelőtt evés után hordozókendőbe csavartam 2 órákat aludt benne. Ebédidő után babakocsi, uzsi után babakocsi🤷🏻‍♀️ Nekünk bevált.. így napi 3x tuti aludt és nagyokat. Kellett idő míg megszokta a mózest, de kibélelve, cumival abban is órákat aludt.. még tologatni sem kellett. Ha ezeket nem alkalmazom ő egész nap ordított volna.😨

Még éjjel is sírt (ő anno 2x kelt) minden evés után 10-15 perceket. De 8-10 hetes kora után enyhült.. el fog múlni nálatok is! De a bio gaia-t ne hagyjátok abba! Nekünk az segitett egyedül! Kitartás!!!

2019. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol jött be. Pedig nagyon hasfájós volt a lányom. Mindenhol azt olvastam, hogy 4 hónapos korára elmúlik, de sajnos nem így történt. 4,5 hónapos volt, mikor teljesen megszűnt. Igen, a növekedési ugrás is közrejátszhat a dologban.
2019. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!