Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem orvoshoz vagy elég...

Elvigyem orvoshoz vagy elég ha patikába megyek csak?

Figyelt kérdés
11 hónapos fiam elkapta tőlem a náthát. Nagyon folyik az orra, állandóan törölni kell, a felsője is vizes lesz emiatt, mindig cserélem. Csak egy kézi orrszívója van, szerintem nem sokat ér. Tüsszög néha, meg nehezen aludt, sokat felkelt, nem kapott rendesen levegőt az orrára, szörcsögött vele. Nem lázas, illetve előbb 37,8 volt. Utánanéztem, hogy ilyenkor mi a teendő és másoknak azt javasolták, hogy vegyen c-vitamint, meg orrcseppet a gyereknek, az orvos is ilyeneket írna fel. Mit tegyek szerintetek?

2019. nov. 13. 09:55
 1/9 anonim válasza:
Patika elég.
2019. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2019. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lázas


Patika elég.


Orvosnál összeszedne a legyengült immunrendszere valami komolyabbat csak..


Szívd az orrát, törölgesd óvatosan, ne a felsje legyen olyan, mert akkor az orra alatt nagyon csípheti neki.


Ha belázasodik, a váladék zöldessé válik, akkor elég orvoshoz vinni


Kitartás!

Jobbulást!

2019. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy porszívós orrszívót ilyen mennyiségnél én még pluszban beszereznék. De szerintem is elég a patika
2019. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elèg a patika, de kéne egy porszívós orrszívó. Tengervizes orrspray meg nasivin baby.
2019. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg babyluuf balzsam
2019. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én sem akarnám beteg gyerekek közé vinni, ezért is tanakodtam ezen. Akkor elmegyek a patikába. Az orrszívó-porszívó lenne a legjobb? Kicsit durván hangzik. Gondoltam még az elektromosra, csak az iszonyú drága.
2019. nov. 13. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kialakitasa olyan, hogy nem tesz kárt a babádban. Persze zavarni fogja, meg sírni, mert ugye lefogod, de utána jobb ha kap levegőt és nem alakul ki egy nagyobb nyavaja, mert nem lett az üregekből kitisztitva a váladék. Az elektromos drága és fele annyit sem ér, mint a porszívós. Vedd majd le a porszívó szívó erejét
2019. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2019. nov. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!