Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák. Kattog a nyelvével a...

Anyukák. Kattog a nyelvével a 8 hós kisfiam. Egyszer mutattam nekk hogy hogyan kell, És egyfolytában ezt csinálj. Szerintetek ennek van más jele is?

Figyelt kérdés

Pl arra gondolok hogy valami más probléma lehet. Vagy lehet én vagyok a hülye már hogy aggodom érte.

Nektek volt már ilyen eset hogy kattog a nyelvével??

Kérlek ne szóljatok le a hülye kérdésemért.


2019. nov. 13. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmam sincs hogyan kell kattogni a nyelvünkkel. De ha te mutattad neki, akkor min aggódsz?
2019. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy hogy a Szádpadlására akasztod a nyelved.

Igen csak egyszer mutattam meg. De nem hittem hogy ilyen hamar megtanulja

2019. nov. 13. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam

(Szájpadlásodra)

2019. nov. 13. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mászott mikor megtanulta. Nem jelentett semmit. Élvezte a hangzását
2019. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. az enyém is 8 hónaposan kezdte utánozni az apját. Már nem csinálja, most 1 éves. Mégis mi bajra utalhatna ez most komolyan? Pont hogy az a fontos, hogy a baba leutánozza a cselekvéseinket. Nem kell mindenhol rémeket látni.
2019. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónapos kisfiam is szokta csinálni, a nagyapja mutatta neki, a szájával is szokott "pattogtatni". Ő is kb 8 hónaposan kezdte, nem mindig csinálja, csak úgy spontán.
2019. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nusy83 ***** válasza:
Nekem is kattog most újra. 9 hós .
2019. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!