Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várandósság!? Help

Várandósság!? Help

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy a terhesség tünetei minden esetben a 4 edig hétben kezdődnek ?(emejges, hányas)

Mára 4 hete jött meg és az aktus 3 hete volt kb , nincs émelyges csak egy reggeli hányas volt


2019. nov. 14. 07:56
 1/5 AkireM ***** válasza:
35%

Ha megjott nem vagy terhes!

De ha megnyugtat vegyel egy tesztet 3-400 ft !

2019. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es tanulj meg olvasni vagy értelmezni. 4 hete jött meg neki.


Nem ilyenkor még szinte semmi tünet nincsen. A tünetek kb 6-7ik heten kezdödnek. Akinek egyáltalán vannak tünetei. Egy csomó embernek nincsenek.

Az elsö gyereknél kb a 6-ik héten jött, a másodiknál tuti csak a 8-ik héten kezdödtek.

2019. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete volt az vagy 2 és fél hogy az aktusnal azt hittem hogy belem fojt és 4 hete jött meg kovinek 23adika körül kene meg jönnie,
2019. nov. 14. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg 23.-án akkor csinálj egy tesztet. Ez az első tünete a terhességnek, a kimaradt menstruáció. Minden más csak képzelgés. A tünetek, ha egyáltalán vannak, inkább a 6-7. hét környékén kezdődnek.
2019. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, ez minden nőnél másként alakul, én a 7. héttől hánytam, de ahogy elnézem a legtöbb nő egyáltalán nem is hány terhesen.
2019. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!