Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtek mutogatni a...

Mikor kezdtek mutogatni a babáitok?

Figyelt kérdés

10 hónaposomnak már néha mondogatom, meg mutatom hogy ott a lámpa, virág, stb.. de még nem tudom hogy érti-e. Odanéz de azt sem tudom felmérni hogy az ujjamat vagy a tárgyat nézi😅

Tudom hogy még korai, de gondoltam ezt nem árt azért lassan elkezdeni. Sajnos még nem vettem észre hogy a kérdéseimnel, “hol van ez, hol van az...” oda néz-e ahol a tárgy van. Ez gond vagy még van ideje?



2019. nov. 14. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
1 évesemet se érdekli még. Pedig az 1 éves státuszon kérdés, de a védőnő szerint nem gond.
2019. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Odanezni kb 10 11honaposan. Mutogatni ra egy evesen. Nyugi meg fogja tanulni. El se hinned h 3 honap mulva mi mindent megert a gyereked majd :)
2019. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb 14 hónaposan kezdett mutogatni, a kicsi 1 évesen. Arra már nem emlékszem, mikor néztek arra amit mutatok de biztosan nem siették el.
2019. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13 hónaposan szabályosan



Előtte csak ha ki akart menni akkor a kezét az ajtó fele tartotta

2019. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt magától kezdi el, nem neked kell megtanítani! Szörnyű, hogy egy 10 hónapost úgy szekálsz, mintha iskolás lenne.
2019. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 11 hónapos múlt és most kezdte el. Sőt, ma pl rámutatott a férjemre és azt mondta, hogy apa.

10 hónaposan még mászni se tudott, most meg már fut és szavakat mond. (ezt csak azért írom le, hogy pár nap alatt is hatalmasat tudnak fejlődni)

Nyugi,majd csinálja, ha megérik rá.

2019. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!🥰


5#-nek üzennèm, hogy nem kell rögtön a masiknak esni. Baromira nem szekálom a gyereket, de néha napján (és tényleg csak akkor) próbálom egy picit megismertetni a világgal, azon túl amit maga is kezd felfedezni. Nem erőszakoskodom, és a kérdés is inkább csak kiváncsiság, semmi egyéb. Szerintem egy anyától ez nem borzasztó azért annyira..

2019. nov. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!