Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyit kakil?

Normális hogy ennyit kakil?

Figyelt kérdés
12 napos babám szinte egyfolytában kakil.Minden pelusban van kaki de csak 1-2 kávés kanálnyi igaz sokat szopik de már csupa piros a feneke nem győzöm cserélni a pelust .Normális ez ?
2019. nov. 15. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a picik így csinálják, pár hónap és normalizálódik.
2019. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Az ok, hogy sokszor kakilnak, de nem folyamatosan. Ha 7-8, az még ok, de szerintem több már nem nagyon. Plusz az sem jó, hogy piros a feneke, kenni kell valamivel ebben az esetben!
2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha 1 adig kaki 10×szerre jönne ki mindig picike pukifoltos a pelus .nem birom ennyit cserélni .
2019. nov. 15. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 pukifolt miatt még felesleges cserélni ha pisi nincs benne. Pirosodásra kend sudocremmel. Nekünk az nagyon bejött.

Amúgy hidd el eljön az idő mikor visszasírod ezt az időt. Egyszercsak elfelejti majd hogy kell kakilni és majd sír vigasztalhatatlanuk.

2019. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Amennyit csak tudod, hagyd pelus nélkül!


A pirosodásra kérj spéci krémet a dokitól! (ez nem Sudocrem kategória!) Tudom, mert a húgom lánya is ilyen volt piciként. Neki már a végén a doki Canestent írt a fenekére,mert a picilány ordított a fájdalomtól pelenkázáskor, annyira fájt neki. Nagyon el tud durvulni!!


(Pedig a húgom ápoló, hidd el, kente neki)


Ne hagyd rajta a pukis pelust, Isten ments. Ki is marná neki!


Kérj krémet,és szellőzzön sokat. Az nagyon jót tesz. Tedd pelus nélkül egy tetrapelenkára.

2019. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj popsitörlőt, mert az leviszi a baba popsiról a zsíros védőréteget. Vizes ruhával érdemes áttörülni. Szerintem inkább ez a ludas, nem a kaki. Én popsikrémet se használok, nagyon ritkán van rá szükség.
2019. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat ,sokat levegőztettem kicsit jobb lett addig kikailja magát .De a popsi törlőt lehet témyleg jobb lenne leváltani .
2019. nov. 17. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Igen, a popsitörlő is mumus lehet!
2019. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!