Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukàk? Többi lent!

Shyzx24 kérdése:

Anyukàk? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok , ma született meg a kislànyunk (apuka vagyok) 35 hét 5 napra szuletett meg a picink , 2650gr 47cm el! Azt szeretném kérdezni hogy , ugye inkubatroba helyeztek minden ellatast meg kap amit kell stb, nagyon rendes orvosok teszem hozza! Valojàban az lenne a kérdésem , hogy azt mondjàk a pici babàknak 120/140 es pulzusok van atlagosan , de ami kicsinknek 157/168 kozze esik ! Nagyon idegeseit , hogy valami baja lesz es piciket magasabb a vernyomasa is ! De azt mondja a doktor néni hogy nincs baj ! Minden vérképe tökéletes ! Koros elvaltozas nem latszik a sziven! De bennem megis ott a felsz! Valaki tudna errol tapasztalatot mondani.!? Elore is koszonom! Egy aggodo apuka!

2019. nov. 15. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi ne izgulj, én még ekkora sem voltam amikor születtem és mégis rendben vagyok. :) A pulzus csak egy statisztikai adat, minden baba más. Ha az orvos azt mondja, hogy rendben van akkor rendben lesz, nyugi.
2019. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Más egy érett újszülött és más egy koraszülött baba. Az én fiam is korababa, 34 hétre született, fele ekkora súllyal és szinte mindig ilyen értékeket láttam én is a monitoron. Senki nem mondta hogy gond lenne. Sőt, ha sírni kezdett akkor egy pillanat alatt 200 körül mutatott a monitor.

A napokban lett egy éves, jól van ☺️

2019. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ekkor született (35 plusz 6) hasonló paraméterekkel, se inkubátor, se semmi nem kellett, sima csecsemöosztályra került, ezt csak azért írom, hogy lásd a 36. hét környékén született babák minimálisan koraszülöttek, általában semmi bajuk nincsen. A pulzust, vérnyomást én meg sem kérdeztem, mert úgyis szólnak ha gond van. Bízzál a dokiban!
2019. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!