Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátoknak is volt egy...

Ti babátoknak is volt egy időszakos szokása?

Figyelt kérdés
Már jó pár napja figyeltem meg hogy pontosan 6 órakor elkezd nyögdécselni, felveszem sétálok vele, magam mellé fektettem vagy magamra fektettem és elkezd tekeregni. Egy kicsit megnyugszik de amint abbahagyom a sétálgatást vagy a pocak simogatás megint tekereg. Éhes nem lehet 5 órakor eszik. Most van a hasfájós korszaka is de adom neki a gyógyszert amitől jobb neki egésznap elvan. Fél 8kor megetettem és még legalább egy órán keresztül csinálja ezt. Pisi kaka van rendszerint. Tornáztatom is hogy hátha a puki bántja még is de nem.

2019. nov. 16. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell felvenni, ha nyögdécsel, jobb neki ha fekszik. Egy kis nyöszörgéstől, tekergéstől nincs semmi baja.
2019. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ezt én se értem, miért veszed fel. A nyögdécselésre én nem ugrom, csak sírásra.
2019. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem veszem fel őket, ha csak nyöszörögnek. Ilyenkor sokszor vissza is alszanak, csak picit helyezkednek, vagy pukiznak egyet, aztán nyugi van még órákig. 😊
2019. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sírós baba, nagyon ritka ha ki ereszti a hangját 🤷‍♀️ éjjel is a nyögésekre kellek mikor éhes
2019. nov. 16. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért csak próbáld ki szerintem, hogy nem veszed fel amikor úgy érzed még nem lehet éhes.

Az én babámnak is volt ilyen kis nyöszörgős időszaka, ha nem vettem fel hamar visszaaludt.

2019. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!