Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apaként kérdezem, hogy kis...

Apaként kérdezem, hogy kis baba mellett nektek milyen az élet, feszkós vagy laza?

Figyelt kérdés
Van még egy gyerkőcünk aki iskolás de nekünk valahogy a 2 gyerekkel tiszta káosz minden. Állandó feszültségben vagyunk, a feleségem állandóan fáradt, a nagyobbik nem akar tanulni nem akar szót fogadni. A pici hol eszik hol nem vele is küzdeni kell. Kissé viseltes már az idegrendszerünk. Máshol is így van vagy csak mi szívunk ?
2019. nov. 16. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk 1 van és jófej gyerek, soha semmire nincs időnk így sem, 2-vel megőrülnék, persze sokan meg 4-gyel is elbírnak, nem vagyunk egyformák.
2019. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Máshol is így van...
2019. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szintén tiszta káosz, bár három iskolással.
2019. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
10%

A nejem azért van otthon, hogy ezt intézze.

És én kimondom, lehet pirosat nyomni, de kettőnk közül ő ragaszkodott a gyerekvállaláshoz, én csak ráhagytam.

2019. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Elég szomorú 4es.
2019. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A mi idegrendszerünk is viseltes a lány 7 éves, hiszis sokszor, a kicsi 2 lesz, a dackorszakban vagyunk. Nem egyszerűek a mindennapok. De bízom benne, hogy egyszer csak jobb lesz, csak győzzük kivárni:)
2019. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
4-es felelős vagy te is a gyerekedért, ez hogy ráhagytad, meg ő akarta elég gyenge kifogás. Gondolom van szád és ki tudod ejteni a nem szót? 😒
2019. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
A válaszra válaszolva, nem is lehetnék boldogabb! Imádom a babázás minden pillanatát. Igen még a kakis peluscserét és az átvirrasztott éjszakákat is. Imádom a babaillatot. Persze nálunk is van káosz, és van, hogy minden összejön. Az első gyereknél nem tudtam így élvezni, volt egy két dolog ami megkeserítette az első évet.
2019. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
5 éves, 4 éves, 2 éves, 9 hónapos. Nem feszkós, néha fárasztó, de nem csinálnánk vissza, mindig is erre vágytunk.
2019. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekunk egy 2 éves es egy 1 honapos kislány van , eddig tok könnyen megy imadnivaloak❤️
2019. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!