Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni ilyeneket?...

Hol lehet venni ilyeneket? Drágák? Vagy hogy lehet megoldani a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Lehet tudatlannak néztek, de érdekel. Sokszor olvastam itt, hogy sokan baba sonkát meg házi készítésű majkremet stb adnak a babának. Nekem most 10 hónapos, bevallom adtam neki téli szalámit és turistát is. De atgondolva tudom nem szabadott volna. Hol tudok venni direkt babáknak való szalámit? Milyen joghurtot adatok neki, ami nincs téli mindennel? Pl nyilván jogobellat nem adok. A natúr joghurtot, benne gyümölccsel nem eszi meg. Túrót sem a gyümölccsel. Tanácstalan vagyok, hiába olvasom itt, hogy otthon csináljak házilag. Ötletek?
2019. nov. 18. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Lidl-ben van sonka kicsiknek, tartósítószer mentes.
2019. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Túlizgulod, adj neki azt amit megeszik. A jó minőségű, magashústartalmú sonka teljesen jó, én ilyenről, hogy babasonka még csak a combjaikra vonatkozóan hallottam... Vannak gyümölcsös joghurtok amik cukormentesek, multkor pl a Lidl-ben vettem ilyen és falta a kislányom. Májkrémet nagyon könnyű készíteni, ezer recept van a googleben. Mellesleg nyugodj meg, nem kell ilyen szuperanyunak lenni aki még a tojást is otthon termeli, a kislányod akkor is boldog ha téliszalámit kap sőt saját tapsztalatból mondom, hogy boldogabb amikor téliszalámit kap mint amikor a mindenmentes itthon kotyvasztott csodákat (nem tudom a szuperanyuk szupergyerekei hogy eszik meg ezeket de az én lányom szájzárat kap ha valami ilyennel közelítek). Vegyél neki mindenből jó minőségűt, magas hústartalmút, cukormenteset de ne dőlj a kardodba ha csak a szalámit eszi meg, semmi baja nem lesz.
2019. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!