Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz a baba hajszíne?

Milyen lesz a baba hajszíne?

Figyelt kérdés

Nekem szőkésbarna hajam van, a páromnak fekete.

Kislányunk 6 hetes jelenleg olyan szőkés világos barna a haja. A tőnél szőke a vége sötétebb ha jól látom, bár nincs sok neki. Ez ilyen maradhat vagy változni fog? Esetleg van valakinél ilyen párosítás? Ott milyen lett a baba?



2019. nov. 18. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a párosítás: nekem szőkésbarna a férjemnek pedig hollófekete haja van. A kislányunk ugyanilyen világos szőkésbarna hajszínnel született, most 1,5 éves és ugyanilyen, egy árnyalattal sötétebb mint az én hajam de messze nem fekete.
2019. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem középbarna, de inkább világos felé hajlik, születésem óta ilyen. A páromnak szinte fekete, ő tejfölszőke volt kiskorában és kamaszkorában sötétedett be neki. A lányunk 6 hónapos, sötétbarna hajjal született, az teljesen kopaszra kihullott 3 hónapos korára, aztán most sötétszőke, kicsit vörösbe hajló haja nőtt, ami fogalmunk nincs, honnan jött 😂 Mert se nekem, sem a ferjemnek nincs és nem is volt soha ilyen színű haja. Szóval nem lehet tudni :) A te babádnak is akármi lehet még.
2019. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem szökés barna, inkább világos, páromnak fekete. Lányunknak szökés barna (9 hónapos), de sötét barna hajjal született.
2019. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez még képlékeny


Nekem sötétbarna hajam van

Férjemnek sötétszőke

Fekete hajjal születtem, az elején világosabb volt, 2 évesen lett olyan a hajam, amilyen most.


Férjem svédszőke volt nagyjából 13 éves koráig.


Lányunk szőke hajjal született

17 hónaposan vörös-nem a répa, hanem a vörösesszőke tipusú, krém bőrrel, nem a szeplősödős fehérrel, azonte barnább, mint én..nekem sem szeplős, de hófehér a bőröm...

2019. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hajszín nagyon sokat változhat. Felnőtt korára valószínűleg a párodéhoz fog közelebb állni, mert az a domináns.
2019. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változni fog. Jellemzően a gyerekszőke haj besötétedik idővel. De a neten találsz hajszín kalkulátort, kiszámolja, hogy mire mennyi az esély.
2019. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!