Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt van egy baba egy kocsiba...

Itt van egy baba egy kocsiba bezárva, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
10 perce sír, de olyan hangosan hogy az egész utcában hallani. Senki sehol.
2019. nov. 19. 14:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
Tehát őriztél egy ordító gyereket egy öregasszonnyal, akit utána ott hagytál, hogy orditson tovább az idős idegennek majd csak oda ér anyuka vagy apuka. Hol a fenébe van a probléma megoldó képessége ezeknek a felnőtt embereknek?
2019. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

És nem voltál képes rendőrt hívni?

Ugye tudod, hogy ez segítségnyújtás elmulasztása, amit törvény büntet? Nekem az első mozdulatom lett volna, hogy rendőrt hívok és addig el nem mozdulok a kocsi mellől, ameddig ki nem jönnek és ki nem szedik a kicsit. Borzasztó, hogy benned ez az alap segítségnyújtasi keszseg nincs meg, mert lejart a munkaidőd...

Az ilyen emberek után erzem azt, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.

2019. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem írom le amit gondolok, mert jó eséllyel kitiltanának az oldalról 😡
2019. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Egy undorito egy "ember" vagy es meg finoman is fejeztem ki Magam 😡
2019. nov. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok az undorító aki ott vigyázott rá 30 percet, még véletlenül sem a gyerek szülei legyenek a hibásak..
2019. nov. 20. 11:36
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Miert nem hivtal rendort ???
2019. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Igen te is az vagy, mert nem hivtál rendőrt. Tudod ingyenes a szám....
2019. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ó, de😂😂😂😂😂
2019. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hívtam rendőrt és szomorú hogy én vagyok lecseszve meg én vagyok az undorító mikor az emberek 99% le sem szarta a gyereket csak sétáltak tovább. De persze én meg az öregnéni legyünk az undorítóak, a 2 ember akik egyáltalán foglalkoztak a babával a több száz ember közül.
2019. nov. 20. 17:53
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert ott álltál egy bezárt kocsi mellett nem azt jelenti, hogy vigyáztál rá. 30 percen keresztül üvölt egy gyerek egy bezárt kocsiban, nem az a megoldás, hogy elsétálok, várva a csodát esetleg még 1 órát hagyni ordítani hátha rosszul lesz. Ezért vagy felelőtlen, persze a szülőkről már inkább nem is beszélek. Nem ez volt a jó megoldás
2019. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!