Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szoktak a babák utánozni?

Mikor szoktak a babák utánozni?

Figyelt kérdés
Például tapsolni, pápát inteni?

#baba #utánzás #taps #pápá intés
2019. nov. 20. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 hónaposan kezdte néha néha.
2019. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapsolni nekem 11honaposan integetni most 13 honaposan. De most latom rajta h mas mozdulatokat is utanoz ha en dobolok o is ha takaritok o is ugy csinal a kezevel stb
2019. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8-8,5 hónaposan kezdett tapsolni. Pápázni most 9,5 hónaposan. De utóbbit nem mindig csinálja ha kérjük.
2019. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom, pár hete integet. A tapsolásra még nem tudtam rávenni.
2019. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos fiam egy hónapja csinálja ezeket, illetve egy két más mozdulatomat utánozza
2019. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos kora óta néha, 9 hónapos kora óta rendesen pápázik, mondja is hogy "tátá". Tapsol utánzásra vagy ha mondják neki. Pacsit ad.

10 hónapos, ezeket nem rég kezdte.

A nyelvével csetteg utánunk, néha cuppant illetve ezt a "szájjalpukizás" vagy "pfff" szerű fújást is utánozza pár hete.

2019. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!