Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél van még így vagy hasonló?

Kinél van még így vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 7 hónapos lesz, de még nem alussza át az estéket! Csak cicin tudom elaltatni és csak az ágyunkban! Már újszülöttként sem maradt meg a kiságyba, sem a kórházi szekérben! Próbáltam hagyni a kiságyban sírni, ringatni, pociját simogatni stb..... Sajnos másfél óránként kel! Ha elalszik és úgy akarom átrakni, akkor felébred arra, ahogy megmozdítom! Kinek milyen ötlete van? Napközben sincs másképp!
2019. nov. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 éves. Eddig 3 vagy 4 éjszakát aludt át. Ő is 1.5-2 óránként ébred. 4-5 óra körül veszem magam mellé és ott még alszik 7-ig. De rosszabb napokon már éjfélkor mellettem van. Mondjuk ő magától elalszik a kiságyban, de csak este. Nappal nem.

Szerintem nem tudsz mit csinálni, el kell fogadni, hogy ő így szereti és kész. Tudom, hogy fárasztó, de majd változik magától. Semmi nem tart örökké.

Kitartást!

2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gykriszti2004 válasza:
Sajnos ezen nem lehet változtatni, de ha nagyobb lessz lehet hogy jobb lessz!
2019. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Ő ilyen. Az én 10 hónaposom is mellen alszik el, 2-3 óránként ébred. Bár ő nappal több más módon is elalszik.

Nálatok nappalra babakocsi, hordozás, hinta?

2019. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 hónaposom se sok éjszakát aludt végig eddig 😅

Sőőőt mondok jobbat. Sógornőm mesélte hogy a lánya 7 éves koráig minden éjszaka legalább egyszer felkelt 😅

2019. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 éves korára aludta át az éjszakát. Nagyjából===1x-2x ébred.

Most 3.5 éves, mostanában épp a rossz álom a probléma, meg inni kér.

2019. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!