Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lactase comfort adásával...

Lactase comfort adásával kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés
Lactase comfortot írtak a kisbabámnak. Mikor fejti ki körülbelül a hatását ? Minden etetés előtt adni kell? Orvos azt mondta 5 nap után ne adjam kettöt, ti is így csináltátok? Köszönöm a válaszokat !
2019. nov. 21. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor segít, ha tényleg a laktóz lebontásával van baj így van akinél csodaszer, másnak nem. Az én fiam tényleg laktózérzékeny és ki se nőtte. 1. nap semmi változás. 2. nap nem tudtam, hogy beképzelem vagy tényleg jobb. 3. nap határozottan jobb lett de nem szűnt meg teljesen a hasfájás. 2 hét múlva kapott laktózmentes tápszert, az már jó volt.

Minden étkezéshez kapta.

Mármint 2 cseppet? Nekem nem kellett kezdeti adagot csökkenteni ennyire emlékszem. De fogalmam sincs hány cseppet adtam.

2019. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden etetés/ szoptatás előtt adtam

Ezt hívjuk köznyelven "Bocis cseppnek"


Semmit nem ért, a Biogaia sem pedig a doki esküdött rá.


Végül Colief használt.

De az annyira, hogy amikor 2-szer kihagytam már jött is a visítás..

Cseppel csak a tekergés

2019. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányomnak semmit nem használt.
2019. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!