Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price Sütifaló kincsesb...

Fisher Price Sütifaló kincsesbödön mennyire jó játék egy 10-11 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Ajándék lenne. Anyukája havasolta hogy ne plüsst vigyünk ha neki ha szeretnénk játékot, mert azok nen igazán kötik le.

Köszi a válaszokat



2019. nov. 22. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. A lányom jövő hónapban lesz 10 hónapos és többek közt ezt kap karácsonyra.
2019. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam inkább kicsit nagyibbkent majd 1,5 évesen kezdett jatszani vele, de ezerszer inkább azt vigyétek mint plusst
2019. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerette a lányom. Már nem tudom h hány hósan kapta, de elég sokáig játszott vele!
2019. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kislányom már 6-7 hónapos korától szívesen játszott vele, de most, 16 hónaposan is szinte minden nap előveszi.

Kicsiként csak ki-be pakolgatott, most inkább már formabedobóként használja, vagy egymásra rakosgatja az alakzatokat, és pépíít (épít- a szerk.)😃

Szóval szerintem jó választás!

2019. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!