Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a 4,5 hónapos babám...

Leesett a 4,5 hónapos babám az ágyról vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Dél fele történ egy pillanatra nem néztem rá és hassal lemászott az ágyról, de háttal érkezett. Kb 50 cm magas az ágy. Egyből sírt, 2 perc alatt megvigasztaltam. Olvastak miket kell ilyenkor figyelni. Semmi változást nem tapasztaltam a viselkedésén, evett rendesen, nem hányt, nem aluszekony. Kocsit megnyugottam, figyeltem továbbra is, de lett neki a nyaka és a füle között egy duzzanat. Most megint aggódok nem tudom vigyem e el orvoshoz.

2019. nov. 23. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Èn elvinnèm, valószínű, a leirtak alapjàn minden rendben de nem àrt ha egy orvos rànèz.

Az enyèm.is mindjart 4 hónapos lesz màr most minden bajom van hogy nehogy törtènjen vele valami

2019. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a pukli miatt elvinném inkább.
2019. nov. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem felelőtlen voltál hogy az ágyon hagytad!!!!
2019. nov. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Emiatt biztos nem vinném orvoshoz.
2019. nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Duzzanat miatt megmutatnám..



Amugy esett le 2 hónaposan, akkor semmi nem volt vele.

Nem vittem.. de ha csak egy kék folt, bármi lett volna, változott volna, vagy nem tudtam volna azonnal megnyugtatni, akkor viszem..


Azóta többször esett..de már nagyocska..pörölök is vele, hogy nem állunk a kanapén ágyon, fotelen,csüszdán.


15 hónapos

2019. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Eloszor azt akartam irni, hogy nem kell vinni, de a vegen irtad a duzzanatot.

Igy en biztosan elvinnem.

Harom gyerekem van, lattam mar cifra eseseket (nem kell ehhez agy sem, allo helyzetbol, padlon is tudnak hatalmasat zakozni, rosszul esni), de ha valtozast latnek a gyereken (pl duzzanat), akkor vinnem oket a korhazba.

2019. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Magamat ismerve tutira elvinném. Max kiröhög, engem nem érdekel. Úgysem tudnék megnyugodni.
2019. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Na mi lett végül?
2019. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
3- as válaszolónak írom.... erre aztán szükség volt!!! Hidd el ez nélkül is rosszul érzi magát anyuka!!! Nem kell a földön lévőbe belerúgni. Sajnos bárkivel megeshet...
2019. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Jól van a pici?
2019. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!