Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiscica ès kisbaba?

Kiscica ès kisbaba?

Figyelt kérdés

Akinek benti kiscicàja ès hònapos babàja van,

az hogy oldja meg,hogy ha mindenki alszik a cica ne feküdjön a baba pocakjàra?

Màs helyisègbe valò kizàràs nem lehetsèges.


2019. nov. 23. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni kiságyra szúnyoghálót. Esetleg azzal megoldható. Nekünk is van 2 macskánk, de nem egy helyiségben alszanak, így nem tudom ez mennyire válik be. De miért nem lehet külön tenni őket?
2019. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lenne lehetséges más helységbe tenni a macskát ? Van minimum egy fürdőszoba, wc, konyha,nappali plusz minimum egy gyerekszoba. Valamelyiken csak van ajtó. A szunyoghalot simán készen a macska.
2019. nov. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk harom macska is van, egyiket se erdekli a baba, kozelebe se mennek. De amugy a haloszobabol ejszaka ki vannak zarva. Miert nem megoldhato? Nalunk is sokaig bent aludtak, de allergias lettem, es azota ejszaka kulon vannak, amitol en tunetmentes lettem. A macskak az elso egy-ket heten nyavogtak az ajto elott, de miutan nem ertek el vele semmit, megszoktak az uj rendet es abbahagytak.
2019. nov. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk igaz kinti, de kinn alvásnál gond..


Csak kizárólag az elzárás működik..

Pedig 13 hónapos "baba" mellé jött a pici cica..

Ha ottvagyok is beugrik a babakocsiba,, vagy megprőbálja.


Haló..stb.. semmi sem segített.


Imádják egymást egyébként.


Fürdőbezárni addig?


Elvileg jutalommal le lehet talán szoktatni..


Vagy fájó szívvel átmeneti otthont kell találni neki,

De inkább költöznék..

Ha ilyen a lakás, akkor babával sem lesz alkalmas nagyon hamar

2019. nov. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk ugyan nem kicsi, hanem felnott macskank van, de az elso honapokban kb a kornyekere sem ment a gyereknek. (Pedig vannak nagyobb gyerekek, szoval sok mindent megszokott mar.)

Eleve eleg bizalmatlanul nezekette a picit a siras miatt (a macskak ezt tobbnyire nem szeretik) es csak akkor jott hozza kozelebb, ha a pici az olemben volt, pl eteteskir, vagy rajtam aludt, a gyerekhez nem mert odamenni, ha en nem voltam ott.

Egyebkent meg a kisagytol, babakocsitol, mozestol, stb kellett tavol tartani (amikor a baba nem volt ezekben, mert a macsek kinezte alvohelynek a babacuccokat). Nehanyszor el lett zavarva es tobbet nem ment oda.

A macskakat is meg lehet tanitani arra, hogy hova mejetnek es hova nem, ettol ne felj.

2019. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a konyhában és a fürdőszobában lehet. A hálószobából és a gyerekszobából ki van tiltva. Nem érdekelte egyébként sosem a gyerek. Talán mostanában megy oda hozzá megszagolgatni, mióta mászik.
2019. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a jutalomfalat, háló stb nem működött. Kikertem egy allatorvos véleményét, a megoldás az lett, hogy vettünk egy cicafekhelyet és macska menta sprayjel fújtam minden nap. Ezt a macska mentát imádják a cicák, szívesen fekszenek oda, ahol érzik az illatát. Viszont tényleg minden nap kell fújni, mert elpárolog hamar.

Ezen kívül arra figyelj, hogy a cica havonta legyen féreghajtva, a baba 6 hónapos koráig minimum.

2019. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!