Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babám keveset...

Egy hetes babám keveset bukik, inkább csuklik, majdnem minden etetés után. Ez mennyire baj ill. melyik a megfelelő tartási helyzet ilyenkor evés után?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfogod a babát úgy, hogy kilásson az egyik vállad felett. Mi simogattuk körkörösen a hátát, míg büfizett.
2019. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Etetés után büfiztetés. Ennek van több módja, keress rá a neten, és a neked legjobban tetsző alkalmaz.

Vannak csuklósabb babák. A kisfiam már a picakban is rengeteget csukott. Azóta is sokat szokott. Igazából ez őket nem nagyon zavarja. Nem gond, semmi problémát nem okoz

2019. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2019. nov. 23. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A kislányom 5hónapos soha nem volt bukós baba 2kezemen meg tudom számolni mennyit bukott, viszont ő is sokat csukolott és csuklik is

Szerintem vannak ilyen babák, eddig nem volt gondunk még a hasa se nagyon fájt

2019. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!