Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok? Olyan anyukákat kérdezek most, akiknek pár hetes babájuknál köldök probléma merült fel.

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hetes múlt és a köldöke úgymond kifordult. Voltunk vele orvosnál, ott mondták, hogy ez az erőlködéstől, sírástól van. Azt mondták, hogy tapasztjuk le. Az lenne a kérdésem, hogy akinél szintén ez a probléma előfordult, mikor ment vissza a baba köldöke? Mennyi időbe telt? Illetve ez segített, hogy csak simán leragasztottátok? Visszanyomtátok és leragasztottátok? Le van neki ragasztva, de néha még így is kidülled a sírástól......
2019. nov. 24. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs véleményem, ez köldöksérv nagy valószínűséggel, beütöttem a keresőbe és ez volt az első találat, amit kidobott, ajánlom, hogy olvasd végig, én is megtettem, már csak azért is, mert érdekes. Én a helyedben az olvasottak alapján (és azért is, mert nem hinném, hogy az orvosotok mindenről tájékoztatott) kikérnék egy másodvéleményt is.

[link]

2019. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt gond


Egysuer viszont azt hittem, igen


Síráskor jött kifele.. mintha szétnyílt volna



Aztán ez pár nap. Után többet nem jött elő így az orvosnak is elfelejtettem mpndani



Elvileg lehet normális


Ha már csak síráskor, kakiláskor jön elő, akkor az elmúlik...

/ akkkor ami fellelhető volt elolvastam:

2019. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt köldöksérv, bár ahogy leesett a köldökcsonk azonnal kijött.

Ne tapaszd le, semmi értelme, nem segít, ez egy hülye régi szokás, semmi orvosi alapja nincs és a babának is fáj, hogy vissza van nyomva.


Kb 3 hónapos koráig tartott magától elmúlt.

Nekünk azt mondta az orvosunk, hogy max 1 éves koráig elmúlik, utána műtik, de rutin műtétnek számít, mert ez kiskorban gyakori.

2019. nov. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!