Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermek elhelyezéssröl lenne...

Valaki.vlki kérdése:

Gyermek elhelyezéssröl lenne kérdésem. Elvehetik töllem a gyerekem?

Figyelt kérdés
Volt férjemmel, válásban vagyunk, ö kéri azt,hogy a gyermeket nála helyezzék el amíg a biróság elnem dönti véglegesen kinél legyen a pici. Elvehetik töllem? A pici még szopik, 6 hetes a kisbaba. És még aza kérdésem lenne, hogy ha elválunk lemehet rollam a pici gyámsága? Mivel még nem töltöttem be a 18 at, egy pár honap kell hozzá, én megvagyok nagykorúsítva, igy lehettem a pici gyámja.

2019. nov. 25. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
neharagudj, de totál kiégtem az írásodon. ha apuka normálisabb mint te és műveltebb akkor jobb helye lenne nála.
2019. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Hogy sikerült 17 éves korodra elérni, hogy egy 6 hetes kisbaba mellett egy válás közepén legyél éppen?
2019. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem vehetik el,ha egyébként minden adott ahhoz, hogy veled maradjon. Pl. van hol laknotok van fűtés, víz a házban és nem veszélyeszteted a picit. Nem iszol,drogozol. Szopós babát főleg nem szoktak elvenni az anyjától. Szerintem bár nem vagyok benne biztos nem fognak újra kiskorúvá tenni a válás miatt. Egyébként, hogy kerültél ebbe a helyzetbe? Szüleid melletted állnak?
2019. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szüleim mellettem álnak, mindenben segitenek. Az irásom azért ilyen mivel sietve irok, mert megijedtem, de most egy picit megnyugodtam köszönöm! Ugy kerültem ebbe a helyzetbe, hogy amikor teherbe estem és észre vettem már késö volt elvetetni. A házasság csak azért történt,hogy a gyámja legyek a picinek, és a válás azért mert az apukát akkor egyáltalán nem érdekelte a pici, de most kapott a fejéhez,hogy a gyermekéröl van a szo. De amiota megszületett a gyermek, az apja egy tüszálat nem adott neki, mindene megvan a picinek, de azt a szüleim és az én pénzemböl vettük meg.
2019. nov. 25. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező!


Egy hathetes, még szopizó kisbabát csak akkor vesznek el az anyjától, ha nagyon extrém problémák vannak: pl. anyuka kábítószer-élvező, vagy alkoholista, vagy bántalmazta a kicsit (tehát félteni kell tőle), esetleg ha öngyilkosságot kísérelt meg. Ha szüleid visszafogadnának a lakásukba, akkor meg nincs is miről beszélni: a gyereket neked fogják ítélni és kész.


1-esnek és 2-esnek kár volt írnia. Ha már semmi érdemit nem tudtak írni, a kérdező szidása miatt kár volt billentyűzetet ragadniuk.

2019. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogják elvenni tőled.
2019. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogjak elvenni tőled ha a szüleid biztosítják a látogatásotokat és az ellatasotokat. Lehet az anyukád is gyámja addig, amíg te nagykorú nem leszel. A ferjed is akkor tudna csak elvenni ha ő tudna egy csecsemő gondozását 0-24 -ben vallani úgy hogy meg a körülmények is adottak legyenek mindemellett, te meg nem lennel képes ugyanerre. A részleteket te tudod. Azért valami jobb ügyvéd nem ártana a biztonság kedvéért.
2019. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most intézem az ügyvédet. Köszönöm szépen, megnyugodtam.
2019. nov. 26. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!