Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a 6 hetesemne...

Lesz valami baja a 6 hetesemnek ha vissza jott neki a kajcsi, es a szívós orrszivoval hirtelen idegessegembe nem szívtam hanem fujni kezdtem? De par mp volt csak

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok azóta nem e lesz baja ha amit ki kellett volna szivnom véletlenül be fújtam 😢😢😢
2019. nov. 26. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért szivtad az orrát? Azért mert bukott? Ezen mit idegeskedtel?


Kicsit lazits! Millió ilyen lesz meg

2019. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az orrán jott vissza neki és szörcsogott
2019. nov. 26. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb be szívd ilyenkor se! Próbáld tovább bufiztetni éves után. Esetleg több pozt probalhatsz. Klasszikusan a valládra fektetve, hónaljnal tartva logatva, combos ra fektetvr, labdára ültetve előre döntve.


És tényleg nyugi!

2019. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben van persze próbálom . Több fele pozba is tartani,Csak valamiert nem megy neki. Bár most is bufizett utana egyet es ez ra fel órára történt. A baj az, hogy általában bele alszik az evesbe . De akkor nem lesz gond belőle ugye?
2019. nov. 26. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz.


Szoptatsz vagy cumisuvegbol eteted? A három gyerekemből kettő brutálisan bukos volt

2019. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cumisuvegbol. De igy nem a tüdejébe fújtam vossza amit igazából ki kellett volna szívni? Ahhh kivagyok bocs
2019. nov. 26. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

AZt a buta szívot ragd el semmi szükséged még rá. Az újszülöttek orra másmilyen ök szörcsögnek mindig.

Ha bele folyt akkor ki is folyik.


Szívni az össze álló fikát kell, ami nem folyik ki a gyereknek.


Ha fújtad akkor a torkába fujtad, és ott ha nem köhécselt akkor vissza nyelte és ennyi.

2019. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom
2019. nov. 26. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi! Mind voltunk kezdők, mind aggódtunk már feleslegesen, de pánikolni nem kell.


1. Két bukós gyerek anyjaként mondom, hogy teljesen feleslegesen macerálod a gyereket az orrszívással, bukás miatt sosem szívtam orrot.

2. Anatómiai okokból a babák gyakran szörcsögnek, anélkül, hogy bármi bajuk lenne.

3. Ha bukás során egy kis tej/tápszer kerül az orrjáratba, az vagy elöl kifolyik, vagy a torkánál visszacsurog, nem lesz baj.

4. Nincs semmi a babád tüdejében. Ha csak egy korty is a légcsőbe kerül, az ember reflexszerűen köhög. Már a légcsőnél, nem is jut el a tüdőig. Amúgy folyadékot viszonylag könnyű visszaköhögni, az a veszélyes, ha pl. borsót nyel félre.


Szóval nyugodj meg, és kicsit változtass a hozzáállásodon, mert hosszútávon ez káros lesz. Igazán nagy bajnál úgy bepánikolsz, hogy nem fogsz tudni mit kezdeni a helyzettel.

2019. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!