Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is volt olyan hogy a...

Másnak is volt olyan hogy a kisbabátok egyikőtökre se hasonlított? Mikorra változott ez meg?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor megszületett egyikönkre se hasonlított, olyan másfél évesen már kezdett, rám, apjára nem.
2019. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam rám egyáltalán nem hasonlít, pedig amikor megszületett kiköpött babakori másom volt. Mindenki szerint másra hasonlít. Van aki szerint tiszta apja, van aki szerint rám. Szerintem tiszta nagyapja. A vicc, hogy apai és anyai ágról is van 2-2 unokatestvére, na rájuk egyáltalán nem hasonlít.
2019. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éves a fiam, még mindig nem hasonlít senkire
2019. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 2,5 éves, azóta se hasonlít senkire külsőre.
2019. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom egy az egyben a húgomra hasonlít, külsőre és természetben is, rám és az apjára egyáltalán nem.
2019. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok, most látom, hogy kisbabákra vonatkozik a kérdés. A mi lányunk már jóval idősebb.
2019. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!