Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának mit főzzek...

10 hónapos babának mit főzzek rízzsel, tésztával, hogy ne legyen túl száraz?

Figyelt kérdés
Bolognait szoktam, azt szereti. De pl ma rízst, srépát és csmellet főztem neki, de nem ette meg, túl száraz volt, pedig még vízzel is felöntöttem kicsit. Főzelékeket szoktam, az rendben, de azokba nem kell se rízs se tészta.
2019. nov. 27. 16:23
 1/2 IronYpetya ***** válasza:
30%
Ideje lesz elsajátítanod a húsalaplé és a zöldségalaplé készítést, az megoldja a gondot rizs oldalról. Abból fagyasztva tarthatsz, rizst felfőzöd benne (egész konkrétan rizottót főzöl, tetszésed szerinti nedvességgel).
2019. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Az enyémek a tejszínes, paradicsomos és sajtos szószokért rajongásig odáig vannak/voltak ennyi idősen. De pl ha már répa+csirke, akkor miért nem vadas pici mustárral és tejföllel? A 9 hónaposomnak a legnagyobb kedvence. 😊
2019. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!